• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KYTT
    KYTT --- ---
    KOC256: Odpověď je jednoduchá :) Ballot screen.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera 10.50 RC 4
    http://www.zive.cz/bleskovky/vydana-opera-1050-rc4-finalni-jeste-tento-tyden-oziveno/sc-4-a-151138/default.aspx

    to je fičák :o)

    Přemýšlím proč zvolili takovou uspěchanou strategii. tak se dočkáme i RC 32 :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    TOMAS3333: Je vynikající.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    IRON_STORM: tak to pak jo, ani jednu ze jmenovanych veci nepouzivam. Jinak taky Win7 (na meku mam posledni pro mek a taky v pohode)
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    PINCHE_GRINGO: ano ano, pod win7 a brutalne mi to zabiji phpmyadmina, netbeans.org ci postu zde na nyxu :) je to skoda, zrovna jsem mu docela prisel na chut.. mene tmave sedy skin :) zkusim zas s pristim buildem
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    IRON_STORM: myslis 3266? Me jde v pohode
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    posledni build ma velke zobrazovaci problemy na hodne strankach pokud pouzivate windows native skin.. asi bych doporucil se mu ted vyhnout
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    MUI: opera:config#UserPrefs|DimSearchOpacity nastavis na "0" a je to
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WTH "zasedovani"
    KOKES
    KOKES --- ---
    tjn, mám 10.10 to je last stable, ale CZ verzi, asi budu experimentovat..dík
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    KOKES: to se mi stavalo driv, a pak to nejak zahadne prestalo, zkus update na posledni verzi jestli nemas.. (varim z vody)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ok, pořeším to v FF, nebo IE. Díky
    NYX
    NYX --- ---
    KOKES: dela to jen opera, tezko rict, co konkretne se ji nelibi.
    KOKES
    KOKES --- ---
    opera je sexy, ale nejde mi editbox nyxu. konkretně napíšu text, vložím odkaz, dám náhled a část neuzavřeného textu se objeví v editboxu 2x, při každém náhledu(odeslání) se informace zdvojnásobí. Chyba opery, nebo nyxu(js)?
    E42
    E42 --- ---
    JACQUES157: Tak tak, v 10.10 to "trochu" funguje, ale je to nespolehlivý a prakticky spíš nepoužitelný.
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    tak beru zpet, de facto to funguje, ale po kliku pravym stejne mimo to mapovy menu vyskoci i klasicky kontextovy a nejspis mi poprvy prave to gugl menu zakrylo.. je to takovy nesikovny kazdopadne
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    MARTIK: ale jak rika E42 v 10.10 to bohuzel nejak nefunguje..
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    ARKIN: vyborne :))
    E42
    E42 --- ---
    obavám se, že nikoli, ani per-page settings s tím nic nezmohly. Doporučil bych na veškerý Google věci používat Chrome.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam