• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    ADAM: aha jako v safari... taky autoupdate final nevidi, ale dyz vas ctu tak sem na rozpacich, nechtel bych prijit o nastaveni :/
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADAM: Ja jsem si zasednuti zrusil, ale jinak mi taky tecka funguje (na Windows). Na meku nevim jaka je nahrada F3, ale to je problem meku obecne..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Just downgraded to Opera 10.10, happy happy :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    NECROMAN: pomocí tečky to funguje skvěle - stránka zešedne a jsou zvýrazněné jen nalezené výrazy na celé stránce. to se mi libí.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    THESTOUPA: cywe, to hledani pomoci tecky vubec nefunguje, clovek musi dat manualne F3, aby to naslo prvni vyskyt. Navic mi jeste prijde, ze to ma nejake divne fonty, az to z toho boli oci. Jdu to downgradenout na 10.10 :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    taky mi tohle přijde pitomý, ale nijak zásadně mi to nevadí.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NECROMAN: jo, tohle mi prislo pitomy kdyz jsem na to vcera koukal na RC5 - hrozne rychle to zase zajizdelo zpatky, takze mi prislo, ze je to vlastne k nicemu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    tedka koukam - Wand a search na strance po zmacnkuti . uplne predelali po vzoru Firefoxu (po kazdem zmacknuti . vyjede nahore pruh a po dohledani zajede zpatky, coz hnusne posouva stranku nahoru a dolu). jeste par takovych zmen a vracim se na 10.10!
    ADAM
    ADAM --- ---
    mě jede vse ok, ale par hodin jsem si ted zvykal :_)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    aha...cize asi pockam s instalaciou:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    zatim mam spise problemy s novou verzi - nemohu pouzit puvodni skin, protoze s nim se nezobrazuji zadne popisky nastaveni v menu :-O, mimochodem i ten predchozi skin zabiral vcetne title baru mene mista, nez ted ten novy. Dale ta tlacitka v address baru jsou vysmech, nezobrazuje se login box na PCtuningu a vubec, to GUI je nejake divne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    E42:
    nevidi ale final je...

    No uz to mam instalnute ale vidim prvni vady:
    - pri maximalizaci mi chybi titulni pruh (mam rad minimalizaci ovladacich prvku a i v minule verzi jsem schovaval menu ale jsem zvykly obnovovat tim ze klikam na titulni pruh) -> zvyknu si
    - mel jsem vlastni nastaveni stavoveho radku. neumi to prevzit. doslo k duplikaci prvku no 5 minut hrani to dal do stavu ktery se mi libi.

    Tak uvidime co dal...
    E42
    E42 --- ---
    BRADA_CZ: Zajímavý je, že auto-update ji nevidí.
    ADAM
    ADAM --- ---
    BRADA_CZ: ježiš, trochu mě tam ta horní zbytečná lišta chybí :-)
    BRADA_CZ
    BRADA_CZ --- ---
    uz je venku final
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    tenhle klub mi zacina pripominat kopii moji RSS ctecky...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Opera Desktop Team - RC5, or was it 7?
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/rc5-or-was-it-7
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KYTT: kedy ma zacat ballot screen?
    KYTT
    KYTT --- ---
    KOC256: Odpověď je jednoduchá :) Ballot screen.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Opera 10.50 RC 4
    http://www.zive.cz/bleskovky/vydana-opera-1050-rc4-finalni-jeste-tento-tyden-oziveno/sc-4-a-151138/default.aspx

    to je fičák :o)

    Přemýšlím proč zvolili takovou uspěchanou strategii. tak se dočkáme i RC 32 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam