• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MAL
    MAL --- ---
    NECROMAN: O ja vim ze je to vyvojovy build ale je to vyvojovy build 10.5 s vyšším číslem nez final. Normalne by byl vyvojovy build pojmenovan treba opera 10.51 sestaveni xxxx ale vcil je to 10.50 sestaveni xxxplus3, takze podle mne je to opravna verze i kdyz neoficialni, taky mi pripada celkem logicky pri tom jak hnali.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MAL: to je jen vyvojovy build, ofiko jeste zadna novejsi neni
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    o tom, preco prestali fungovat user scripty je nieco napisane tu:
    http://my.opera.com/hallvors/blog/2009/05/20/the-day-supporting-document-onload-became-a-bug

    tzn. pre moj fb script co som tu posielal staci upravit posledne 2 riadky (cize to za // run) a zmenit tam document na window
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    super ted uz je to nejvic :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    TRIPLT: oooo díký. jsem nejlepší!
    MAL
    MAL --- ---
    Mam taky malinky problém na windows 7 liste se mi nezobrazuje ikona opery (misto ni pouze systemova bila ikona), sic to nejak nestve ale zajmalo by me cimto...Nastalo to pri reinstalaci notasu na win 7, pri instalaci opery ikona chvilku je ale po par minutach zmizi to same se deje i pri reinstalaci, uplnem smazani a reinstalaci, reinstalaci novou verzi z 10 na 10.5 i pripojeni ikony rucne...
    ADAM
    ADAM --- ---
    KOC256: jj, toto mě sere řádně. mám vždy dvě okna - pro levý a pravý monitor. a vždy potřebuju otevřít jen to okno - nikoli konkrétní tab. to ale teď nejde, musím hádat, který tab asi tak ke kterému oknu patří...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Jinak... nestava se vam nekomu... pripadne nezda... ze se ta Opera nejak sem tam cuka? hlavne po nacteni stranky.. pripada mi kdyz scrolnu hned dolu tak mini lag... nebo tlacitko napr pro vlozeni hesla nefunguje hned...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: Je to peknej shit... ale nastesti se to da vypnout v configu... :)
    dej si tam vyhledat windows, je tam zaskrtla moznost "Use Windows 7 Taskbar Thumbnails" odklikni uloz... restartuj operu a je po problemu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jeste jeden uknourany dotaz ;-)

    Pokud mate win7 a mate okno minimalizovane a kliknete na operu nesere vas ze musite rovnou vybirat do ktereho okna vlezt pripadne ze nemuzete hned udelat nove okno?

    Zvykam si ale toto mi trha nervama uz od doby co takto oteviram outlook kdyz tam zaroven je nejaky reminder :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Je Opera vážně nejrychlejší? Srovnání s Google Chrome - Živě.cz
    http://www.zive.cz/clanky/je-opera-vazne-nejrychlejsi-srovnani-s-google-chrome/sc-3-a-151236/default.aspx
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOHNY_V:
    neco jsem sformuloval. je to OK, je to videt v zahlavi (me to nevyskocilo ale ostatnim snad jo ;-))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Arkin: prestal fungovat i rapid stahovac :(
    http://arkin.tadeas.net/temp/nyx/rapid.js
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    mate nejaky overeny slim skin, ktery je uz optimalizovan pro Operu 10.50?
    JOHNY_V
    JOHNY_V --- ---
    KOC256: nechces sem loupnout nějakou anketu kdo instaloval, neinstaloval, downgradeoval/kdo jak je kdo spokojen ? aspon by tu mělo prostor něco s vypovídací schopností.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    IRON_STORM: mam prave vsechno na minimum a sel bych snad jeste niz s tou velikosti.
    MEDWYN: diky! to jsem chtel vedet :)
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KEPASO: Pripadne se da pomoci editace skin.ini uvnitr zipu se skinem zmensit a upravit temer cokoliv.
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    KEPASO: u vyberu skinu je cosi jako icon size.. to zkus, ale nevim na co vsechno se to vztahuje
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, neda se prosim nejak zasahnout do kodu opery, abych mel mensi listy? vsechno je tak prasacky veliky. hlavne osobni lista, ktera je teda extrem, ale ani lista panelu neni nejaka slava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam