• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm musim povedat, ze ten novy "status" bar je HODNE HODNE rusivy element :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    wow konecne aj v 10.10 pri check updates ponuklo novu verziu :D (10.51)... aj ked tak zvlastno :D

    Opera 10.51 is a security and stability upgrade.
    Opera recommends all users to upgrade to Opera 10.51 to take advantage of these improvements.
    Opera 10.50 adds new features and speed improvements.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Opera 10.51 for Windows released
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/03/22/opera-10-51-for-windows-released

    ..má to už někdo?
    ..je to zbaveno těch bugů z 10.50?
    ..můžu si to konečně s klidným svědomím nainstalovat? :))
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: trochu jsem to rozepsal:
    Opera Mini 5 mi zatim prijde co se tyka uzivatelskeho rozhrani jako dost nepouzitelny prohlizec - mam SE W880i::

    - Nemoznost prochazet a pouzivat bookmarky z klasicke Opery pri pouziti Opera Link, to slo na Opere 4.2, WTF?
    - Nemoznost pouzivat T9 soucasne s inline editaci! A pokud prepnu na fullscreen editaci, tak mi nefunguje inline zadavani adres s napovidanim tak, jako u Opery mini 4.2, proc meni neco, co funguje? Navic kdyz zadavam adresu pomoci fullscreen editace, tak nefunguje klavesa zpet a musim zmacknout OK a zastavit prechod na stranku, nechapu.
    - Nemoznost zmenit si defaultni vyhledavaci engine, pouzivam Opera Link, na desktop Opere mam klasicky Google, ale v mobilu se mi nastavil jako vychozi Amazon, ???
    - Klavesa "zpet" a prave, leve a stredni ovaldaci tlacitko casto bud nefunguje, nebo dela neco jineho, nez bych cekal. Opet u verze 4.2 to fungovalo.
    - u maleho fontu se misto ceskych znaku zobrazuji ctverecky

    Zatim to vidim spise na rollback, protoze k cemu je vice tabu a vyssi rychlost, kdyz je ovladani nepouzitelne.
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Používám ji už dlouho a jsem spokojenej. Český znaky ti nefungujou proto, že máš nejmenší font. Jinak doporučuju taky zanout fullscreen editing.
    Pětka je hodně dobrá, zpátky bych nešel za nic.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ja mam takovej divnej problem. stahuju každý den jedno PDF, který se jmenuje output.pdf - dávám ho rovnou otevřít v readeru (ne pluginem v opeře). doteďka to nebyl problém, opera si ho přejmenovala podle čísel třeba na output(10).pdf a otevřela správný soubor.
    teď ho uloží, přejmenuje, ale otevře vždy jakejsi irelevantní soubor.
    ten aktuální je output(15).pdf, ale ona otevře output(5).pdf, takže to musím zavřít, jít do stažených souborů a kliknout na output(15) ručně.
    nevíte co s tím? 
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Choose Opera - How to fix your Facebook log in problems
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/show.dml/9014631
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: enable animated images? preferenkie > content...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MUI: Mne pomohlo projit seznam cookies a rucne promazat vsechny co obsahovaly "google" (pripadne jinou domenu) - je jich fakt mraky, a nejsou v tom seznamu na jednom miste (serazeny je podle abecedy, takze cookies treba pro docs.google.com jsou uplne jinde nez pro google.com a jeste jinde nez cookies pro www.google.com), a jedine co se da je ten seznam mnoha set cookies projit rucne a promazat uplne vsechny vyskyty tech domen, kde autentikace nefunguje...
    KOKES
    KOKES --- ---
    ARKIN: to máš z IT Crowdu?:-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    By mě zajímalo, kolik lidí po prvním nainstalování Opery (přes choise screen) se se znechucením nad bugy vrátí k jinému browseru, bez ohledu na to, jakkoli je Opera super mega ultra rychlá :/

    ..ještě to měli nechat jako betu a ne to ladit za pochodu :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Problémy s přihlašovaním mám pravidelně na Facebooku a pomůže mi vždycky smazat všechny cookies co se Facebooku týkají (nejen přes Site preferences) a nastavit cookies na "přijímat všechny".
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MUI: s touto hlaskou mi pomohlo nastavenie cookies na "prijimat vsetky", defaultne je "prijimat len z navstiveneho miesta". obcas sa to este objavi, ale len sporadicky a vtedy pomoze restart browseru
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Mam po prechodu na 10.50 velky problem s autentikaci na strankach a patrne to souvisi s cookies, ale nechapu co mam kde nastavene spatne:
    v Settings > Preferences > Advanced > Cookies mam cookies zapnute, akorat se mne to ma ptat nez nejakou akceptuje.

    Nicmene kdyz jdu treba na gmail, tak dostanu hlasku, ze mam p[atrne vypnute cookies a ze mne tedy nemohl prihlasit...
    Stejne tak mam problemy s autentikacnimi cookies i na jinych strankach, i kdyz ne na vsech...

    Nemate nekdo nejakou radu co s tim, nez budu downgradovat nazpet na 10.10 ?
    KOKES
    KOKES --- ---
    TROFOZOIT: j, může být. Nebo je to optimalizovaný na modernější stroje.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOKES: To je asi nějaký problém u tebe, normálně je 10.50 rychlejší než 10.10.
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: aha, tak na kompu v práci(abit P4 2.40 1024) je 10.50 zoufale pomalá. Po downgradu na 10.01 už to zase lítá. Aneb poslední není vždy nejlepší:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    opera mi 10.50 např. na nyxu načítá stránku, během načítání kliknu na sledované a nic se nestane, načítá dál(hodiny). Musím načítání přerušit, pak klik na sledované funguje. To mi 9.x nedělala.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    netusite nekdo kdy bude k dipozici balicek opery 10.50 pro linux?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam