• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: pouzivas dobry skin? nemas daky zo starsej opery, ktory nebol fixnuty?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    mam dve podezreni na bug...
    1/ obcas kdyz kliknu na ousko ze chci novy list tak se mi pbjevi jakoby duch minimalizacniho tlacitka... druhy klik to spravi. deje se to obcas od 10.50 (nyni 10.51)

    2/ mam uplne v pravo tlacitko kose (zavrene listy) a pokud na neho vjedu tak se hoverem to tlacitko zvetsi. prijde mi to strasne otravne takove poskakovani. je to zamer a nebo si to dedi nejaky zlozvyk ze stareho skinu ?

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    "vyvoj"
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TOMAS3333: i to mě napadlo, ale proč to předtím šlo a najednou problém?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    APRILMOUSE: tipol by som, ze problem bude v tom marquee, stacilo by tam zrejme nastavit sirku
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    zkuste juknout sem, já mám široký monitor a měla jsem ten pravej panel od nevidím do nevidím a ty jezdící věci roztažený přes celý totok:
    http://pima.mimishop.cz/
    http://www.uberusek.cz/



    totéž na více shopech na mimishopu (no já vím, že to není žádný úchvatný systém e-shopů, ale prostě na tom jede dost lidí :) komunita.

    a ségra hlásila problém na www.rodina.cz (printscreen ála moje sestra no comment :)



    teď mi hlásila už další zákaznice, že jí to údajně sežralo záložky? Nevím teda, já tomu moc velkou šanci nedala, poté, co mi nešel zásadní web, tak jsem to okamžitě přeinstalovala zpátky...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    APRILMOUSE: sa bojim, ci skor v tych shopoch a podobne nebudu musiet ladit CSS :)
    E42
    E42 --- ---
    APRILMOUSE: Hoď nějaký odkazy. Mně třeba doma čistá instalace Opery 10.5(1) na Win 7 funguje zatím celkem hodně v pohodě.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jako já jsem tu z nový opery mále zkolabovala, ještě, že mám instalačku desítky pořád na disku.
    Na e-shopech, které spravuji, naprosto rozhožené panely a problémy se zobrazováním... Teď mi volala vyděšená ségra, že má asi počítač v řiti, protože vidí půlku obrazovky bílou (opět zásah nové opery)
    Takže jsem to všem přeinstalovala zpátky a zase vše jde.. jak to je možný? No doufám, že to nějak doladěj :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ta historie v O10.50 je vazne nejaka divna - podle me ty nabizene adresy nabizi v opacnem poradi podle zajimavosti
    viz http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=483091
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NECROMAN: Takhle jsem si to nastavila, problém je, že mi ten toolbar neustále vylízá třeba po změne nastavení, po změně nějaké jiné části toolbaru. Je to otrava ho furt schovávat. Protože ta defaultní možnost Off funguje jen pro pozici nahoře, když to změním a dám Bottom a Show only when needed, tak by to logicky nemělo nikdy vylízat kromě toho když dám lomítko, ale prakticky se tak neděje.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: nebude to opera:config a "Show Bookmarks In Addressfield Autocompletion"?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: tam nic neni. me spise prijde, ze to vysledky radi v opacnem poradi relevantnosti. U Opery 10.10 jsem treba stranky projektove komise nasel po zadani "proj" jako prvni link, tedka je to posledni 7. link, co se zobrazi :-/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: hm
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    to jsem nasel ale chci treba vybrat dva taby z deseti...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: heh, tak pozeram ze sa to da aj takto: pravym na tab -> usporadat -> vyber z moznosti (kaskada, dlazdice vertikalne, dlazdice horizontalne)

    ani ma to nenapadlo kontrolovat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    obezlicka ale alespon neco :)

    cekal bych neco jako Ctrl+click na tab a pak pravym "zarovnat jako dlazdice". tak to fakcilo ve woknech :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: zmensenie tabu, ofc
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: numericka 5 funguje ako zmensenie okna (teda ak mas zapnute jednoklavesove skratky)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam