• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, nasel jsem script pro kontrolu (nejen) rapidshare linku, bohuzel kdyz oznacim vic odkazu, zkontroluje mi to jen ten prvni. Nedokazal by to nekdo upravit tak, aby zkontroloval vsechny? Script je tady...http://mirrorchecker.com/opera.html
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADAM: ja kdyz napisu n, tak mi to automaticky doplni na nyx.cz, takze kdyz zmacknu n a pak Enter, jsem na nyxu. Jinak automiaticke doplnovani jak ty pises, to me ve starsich verzich opery pekne sr***
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Chm dalsi problem... :-D nekdy se mi stane ze se mi sekne urcitej web... napr dneska mi ani za boha nechtel nabehnout seznam.cz, asi po hodine me to zacelo fakt stvat a zkusil jsem restartovat operu... a hle... seznam jel jako novej...
    By me zajimalo cim to ze pred restartem to ten seznam nedokazalo nacis a po novem spusteni opery to hned slo... :/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: povedal by som, ze to je sucast toho problemu s opacnym radenim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ja bych spise ocenil aby nabidnute adresy byly prvni a hledani nekde nize. ja pokud chci prejit na prvni adresu tak musim dvakrat zmacknout sipku dolu... :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    když napíš "nyx" nehodí mě to na www.nyx.cz ale hledá to "nyx" googlem.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Tak sem vás asi nepochopil. Myslel sem, že vám jde o to, že když začnete do adresního řádku psát adresu tak aby vám jí to automaticky doplnilo. To mi funguje bez problémů.
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    tak ani cista instalace nepomohla, stale gugluje a nedoplnuje adresu.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ADAM: je to poměrně rozšířená chyba opery .50 a .51 - řešením je smazání cache a temp. download.



    KYTT: taky mi to rovnou hledá v googlu :-(
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    KYTT: hm, asi to zkusim. ja mel predtim cistou instalaci 10.10 a pak akorat jeden update na 10.50, tak jsem ocekaval, ze by to nemelo mit nejaky vliv


    NECROMAN: jo, toho jsem si taky vsiml, to je pekny zlo :-/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIPIK: funguje to divne, hlavne ten seznam doporucenych adres pri psani je razen nejspise v opacnem poradi, tj. oceakvany odkaz je skoro vzdy na konci seznamu :-|
    KYTT
    KYTT --- ---
    PIPIK: funguje skvěle, líp než v předchozích verzích, zkus čistou instalaci ;)
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    funguje vam v opere 10.51 automaticke dokoncovani adres? me to od instalace 10.50 prestalo fungovat a misto toho mi to rovnou zacne vyhledavat v googlu.
    ADAM
    ADAM --- ---
    máte někdo v opěře problém s otevíráním a ukládáním příloh emailu? (ted jsem se setkal s tím, že to nejde otevřít, uložit a k čertu ani přeposlat jinam..)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KROMANON: Opera Link?
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Haj. Nejake jednoduche sdileni zalozek? Mam tri pc a na vsech trech bych ocenil stejne zalozky. Chci at to bezi na pozadi a nesere me to nutnosti prihlasovani.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    ted jsem to dokazal i nasimulovat... stava se to kdyz zbesile kliknu na NEW TAB a nez poustim tlacitko tak presunu kurzor bokem. je to tak 20% sance ze se mi to stane :)

    ne ze by to vadilo... da se s tim zit ale vite jak... :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    no já nevím. na opeře 10.01 jsem dal načíst klub GIF(ten trvá dost dlouho) a vepsal adresu www.seznam.cz a hned tam skočila. Zkuste to někdo na poslední verzi, mě se to na 10.51 zavěsilo, jak píše TRIPLT..ještě by to mohl být mix ini, jestli jsi upgradoval přes starou(jak píšou kluci o pár řádků níž)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam