• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    youtube (mam pocit, ze ododnes) -> Go upgrade!

    len u mna, ci?
    L4MA
    L4MA --- ---
    zdravim, mam dotaz, je mozny nejak vratit chovani adresni radku v opere 10.51 do puvodniho stavu? tzn zacnu psat a misto peti tlustejch radku pres pul obrazovky se mi zobrazi normalne malej seznam shodnejch adres... diky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    ja si toho taky tento tyden vsiml... prikladal jsem to tomu, ze pocitac jen uspavam a pouzivam ho na ruznych siticha takze nejaka DNS cache... ale jak ctu odpoved tak ne...

    Doufam ze problemy na ktere bezne narazime budou brzy opraveny...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TROFOZOIT: okej dik :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: Je to problém s cookies, který se stále nedaří opravit. Dělá to na různých stránkách, pomůže smazání cookies a restart, někdy jen ten restart.
    KHADGAR
    KHADGAR --- ---
    TOMAS3333: funguje normálně
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    funguje vam v 10.51 dragonfly? u mna otvorim, hodi hlasku ze chyba pri parsovani xml suboru, dam spracovat ako html a mam bielo a nic sa neda robit
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, nasel jsem script pro kontrolu (nejen) rapidshare linku, bohuzel kdyz oznacim vic odkazu, zkontroluje mi to jen ten prvni. Nedokazal by to nekdo upravit tak, aby zkontroloval vsechny? Script je tady...http://mirrorchecker.com/opera.html
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADAM: ja kdyz napisu n, tak mi to automaticky doplni na nyx.cz, takze kdyz zmacknu n a pak Enter, jsem na nyxu. Jinak automiaticke doplnovani jak ty pises, to me ve starsich verzich opery pekne sr***
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Chm dalsi problem... :-D nekdy se mi stane ze se mi sekne urcitej web... napr dneska mi ani za boha nechtel nabehnout seznam.cz, asi po hodine me to zacelo fakt stvat a zkusil jsem restartovat operu... a hle... seznam jel jako novej...
    By me zajimalo cim to ze pred restartem to ten seznam nedokazalo nacis a po novem spusteni opery to hned slo... :/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: povedal by som, ze to je sucast toho problemu s opacnym radenim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ja bych spise ocenil aby nabidnute adresy byly prvni a hledani nekde nize. ja pokud chci prejit na prvni adresu tak musim dvakrat zmacknout sipku dolu... :(
    ADAM
    ADAM --- ---
    když napíš "nyx" nehodí mě to na www.nyx.cz ale hledá to "nyx" googlem.
    KYTT
    KYTT --- ---
    Tak sem vás asi nepochopil. Myslel sem, že vám jde o to, že když začnete do adresního řádku psát adresu tak aby vám jí to automaticky doplnilo. To mi funguje bez problémů.
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    tak ani cista instalace nepomohla, stale gugluje a nedoplnuje adresu.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ADAM: je to poměrně rozšířená chyba opery .50 a .51 - řešením je smazání cache a temp. download.



    KYTT: taky mi to rovnou hledá v googlu :-(
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    KYTT: hm, asi to zkusim. ja mel predtim cistou instalaci 10.10 a pak akorat jeden update na 10.50, tak jsem ocekaval, ze by to nemelo mit nejaky vliv


    NECROMAN: jo, toho jsem si taky vsiml, to je pekny zlo :-/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIPIK: funguje to divne, hlavne ten seznam doporucenych adres pri psani je razen nejspise v opacnem poradi, tj. oceakvany odkaz je skoro vzdy na konci seznamu :-|
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam