• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: ono uplne staci http://www.opera.com/ :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    TROFOZOIT: pred chvili vysla 10.52 final. Konecne i pro OSX
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ARKIN: parada, mam to, diky:) omlouvam se za mnou neprimo zpusobene smazani configu :D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TOMAS3333: Jestli nechceš čekat, nainstaluj si RC ve kterém se zdá, že DNS bug už opravili. Ale vydávaj ty release kandidáty jako na běžícím pásu, takže myslím, že už brzo bude.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ma 10.52 uz nejaky datum? aspon priblizne. Slubujem si od toho, ze prestanu problemy s DNS a cookies, uz ma to fakt nebavi (a tiez ze sa mi nejak sam opravi dragonfly :D)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ANARCHY: mam tiez 3315..a blbnu mi aj popisy v gmaily, unread na nyxe mam namiesto cervene, biele a facebook blbne tak vseobecne...fuck
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MARDUK: 10.52.3363 - cele zahlavi naprosto v poradku a funkcni
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MARDUK: V moji 10.51.3315 se zobrazuje v poradku
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    last.fm


    Mohli by ste plz ceknut ako sa vam zobrazuje zahlavie? Je problem v opere alebo v mojej workstation? dik
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    ARKIN: uz me to taky zaclo stvat, ale at delam co delam, nemuzu najit menu.ini (v. 10.51) ani standart_menu.ini, ani v program files, ani v appdata.. uz selhal i gugl.
    nevite nekdo pls?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    ARKIN: miluji te dekuji!!
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    mam takovy dotaz prosim. driv mi v opere fungovalo to ze po zavreni posledniho tabu zustal otevreny speed dial. mam na notesu jeste 10.10 a tak to tak porad dela. na desktopu sem presel na 10.50 a ted ma nici ze po zavreni posledniho tabu cumim na prazdne okno... poradil by nekdo na co se podivat? zkusil sem google ale asi se ho spatne ptam :(
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    ARKIN: Díky moc, už to jede. Smekám !
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    ARKIN: Díky, dvojku už jsem vyřešil ale u ot. 1)... ten inspect element je tam vícekrát a nevím přesně kam ten středník máznout, nemáš nějákej screen pls ?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Jsem línej googlit a tak se zeptám tady přítomných.
    1) V Kontextové nabídce jsem po kliknutí pravým tlačítkem (na obrázek) zvyklý na volbu Vlastnosti obrázku na posledním řádku dole nyní ji však nahradilo mnou nepoužívané "Zkontrolovat prvek", lze to něják dizejblovat ? Mám na mysli to "Zkontolovat prvek z posledního řádku nabídky"... díky

    2) Při hledání na stránce jsem byl zvyklý na označení všech výsledku najednou. Lze to něják navrátit tak jak to bylo (před 10.50-51) ? Taky to zešednutí bych rád odstranil...
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SecurityXploded by Nagareshwar Talekar
    http://securityxploded.com/operapassworddecryptor.php
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    JACQUES157: kdyby nahodou nekdo z toho popisu poznal chovani svy opery, zpusoboval to tenhle web (otevrenej v jednom z listu) http://www.meziplyn.net/
    ale proc, to nevim..
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    duvod proc porad podeziram flash je ten, ze se opera zacla chovat divne az po tom flash upgradu pres youtube..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam