• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MUXX
    MUXX --- ---
    netusite proc se mi snazi opera vyrabet spojeni na portu 2869 na jiny pocitac v lokalni siti? google mi moc nepomohl.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak napr v dakej fotogalerke moze byt niecoho pekny obrazok, bez popisu, tak sa pozriem na meno suboru a mozno je pomenovany podla veci, ktoru zachytava.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    OKa. ja prave chtel vedet k cemu to muze byt realne potrebne...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak v bazare to samozrejme nepotrebujem. ale *mne* sa casto stava, ze meno obrazku chcem vediet. takze preto sa tesim.

    tak isto chapem, ze to ty napr nepotrebujes, takze nechapes moju radost, ze to tam vratili spat, po tom ako som sa hneval, ze to dali prec :)

    [a nebol som taky sam]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ale k cemu to je dobre vedet? chapu ze treba me zajima jmeno vcetne cesty ale jen jmeno ?

    co mi rekne fotka v nejakem bazaru kde je cislo 0210215.jpg ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: v tom, ze nemusim behat kvoli menu obrazku do popisu jak kus kkta, ale je to vidiet hned.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    a k cemu to pomuze? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    no ale doéplnovani neresi... pro me zcela nelogicky nabizi prvni hledani pak zalozky a az nakonec historii... nevim jak nekdo jiny ale ja bych chtel prvni hiostorii a pak mi to je jedno...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HURA v menu na obrazku je vidiet jeho meno! :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nova Opera 10.52 take resi problem se zarovnavanim fontu na pixely, ve verzi 10.51 se nektere texty zobrazovaly trochu rozplizle. Dobre oni!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    10.52 fajn ale dragonfly furt nejde :\
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: tak reseni videa na novinky.cz :
    http://www.operacesky.net/forum/viewtopic.php?f=12&t=7803&p=42147&hilit=novinky.cz#p42147
    vtip byl vtom, ze nejaky JS kontroloval, zda se natahuji reklamy a pokud ne, tak neprehral video. Tak bylo treba zmenit nastavni polozek v adblocku.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: video funguje.

    Version 10.52 / Build 3370 / Platform Win32 / System Windows XP

    vecer mozem testnut doma, ale tipujem, ze tam to pojde tiez.


    NECROMAN: fungovalo; stacilo dat "check for updates" a stiahol sa ten ich operacky .js co to fixoval.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: jaky byl problem s YouTube? proste to nefunguje a neslo to uz ve verzi 10.51. Nefunguje smazani cookies, identifikace jako Firefox.. a uz me to pekne s..e
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: check for updates mi tu prave povedalo, ze je :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    mi to funguje... neni tam podobny problem jako byl na youtube?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: ono uplne staci http://www.opera.com/ :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam