• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KYTT
    KYTT --- ---
    MUXX: děkuju tisíckrát! :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    KYTT: ctrl + F
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KYTT: Zkratka F3 je by default "find next". Takže když ví co hledat, tak se už neptá na to co. Zkus použít . a nebo si ty zkratky předefinuj :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Tenhle problém mám už od doby, kdy sem začal Operu používat (verze 8). Když chci vyhledat nějakej text (třeba "internet") na stránce tak klasicky zmáčknu F3, vyjede mi nabídka, najdu text a zmáčknu znova F3 nebo křížek abych tu vyhledávací nabídku zavřel. O pět minut později chci zase vyhledat nějaký jiný text. Zmáčknu F3 a buď se nic nestane nebo mi to vítězoslavně oznámí, že na této stránce, žádný text "internet" není. Žádná nabídka, abych mohl hledat znova něco jiného nebo tak. Tuší někdo co s tím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jde nejak zapnout fulltext v adresnim radku...

    mam treba odkaz: http://www.edna.cz/flashforward/
    ale nemohu si vzpomenout ze tento serial je na edne. tak zacnu psat flash... ale tento odkaz mi to nenachazi :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    to bude nejaky klasicky bug ktery vznika upgradovanim... obcas je treba nainstalovat z cista... a treba 10.53 to zase odstrani... :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: tak to potom jo. Kazdopadne ten lag je zvlastni, btw. ja to ted zkousel na Win7)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    mame firemni aplikacku kde se na webu otviraji tickety dvojklikem takze jsem to musel vypnout...
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: u me na 10.52 uplne v pohode. (btw ani neni potreba klikat pravym tlacitkem, proste dvakrat kliknu na slovo a rovnou se nabidka otevre)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    v 10,52 mi trochu laguje prace s kontextovou nabidkou... konkretne treba oznacim slovo kliknu pravym kliknu kopirovat --- 2sec zatuh --- odtuh a jedu dale...
    KOKES
    KOKES --- ---
    nevím co konkrétně máš na kompu, jestli máš čistou instalaci opery, nebo jsou tam relikty z minula...tohle jsi googlil?
    IANA or the Internet Assigned Numbers Authority are responsible for the registration of port numbers that are known, lists TCP port 2869 like MS LCSLAP. This historical Microsoft reference, LCSLAP deals with sharing of internet connections. TCP port 2869 is at the moment utilized by Microsoft for Universal Plug and Play, or UPnP. 2869 is also at times referred to as SSDP, or Simple Service Discovery Protocol. UDP Port 1900 is used by the SSDP Discovery service, TCP port 2869 is used by Windows XP SP2 or service pack 2, or TCP port 5000 is used by pre Windows XP Service Pack 2.

    já mám taky problém: v 10.10 fungovalo vyhledávání na stránce tak, že se otevřel dialog, zadal jsem slovo a to na F3 fungovalo ve všech tabech, i v nově otevřených. což bylo fajn, když člověk něco googlil. Na 10.53 se furt otevírá searchbox:-(
    Nenašel jsem, kde to změnit..
    ADAM
    ADAM --- ---
    ze by hledala ostatni opera unite v lan?
    MUXX
    MUXX --- ---
    netusite proc se mi snazi opera vyrabet spojeni na portu 2869 na jiny pocitac v lokalni siti? google mi moc nepomohl.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak napr v dakej fotogalerke moze byt niecoho pekny obrazok, bez popisu, tak sa pozriem na meno suboru a mozno je pomenovany podla veci, ktoru zachytava.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    OKa. ja prave chtel vedet k cemu to muze byt realne potrebne...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak v bazare to samozrejme nepotrebujem. ale *mne* sa casto stava, ze meno obrazku chcem vediet. takze preto sa tesim.

    tak isto chapem, ze to ty napr nepotrebujes, takze nechapes moju radost, ze to tam vratili spat, po tom ako som sa hneval, ze to dali prec :)

    [a nebol som taky sam]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ale k cemu to je dobre vedet? chapu ze treba me zajima jmeno vcetne cesty ale jen jmeno ?

    co mi rekne fotka v nejakem bazaru kde je cislo 0210215.jpg ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: v tom, ze nemusim behat kvoli menu obrazku do popisu jak kus kkta, ale je to vidiet hned.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    a k cemu to pomuze? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    no ale doéplnovani neresi... pro me zcela nelogicky nabizi prvni hledani pak zalozky a az nakonec historii... nevim jak nekdo jiny ale ja bych chtel prvni hiostorii a pak mi to je jedno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam