• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    caute, nevite jestli exituje naky oficial wishlist pro operu ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOKES: kdyby jeste konecne opravili nekompatibilitu s tou hromadou webu, tak neni co resit :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jako opera je svižná, rychlá, o tom nic, já preferuju hlavně tu neskutečnou pružnost v nastavení.. jen jsem si lehce rýpnul na to hype ve zrychlování:-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já jsem si subjektivně určitého zrychlení v 10.50 (Win) všimla.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    ja to tu pisu odjakziva ze tu sviznost nepozoruji od verze 8. a renderovat video v tom nebudu... :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    NECROMAN: přesně tak! máte pocit, že vykreslení obsahu stránky za 0.1sec oproti msie(0.2sec) je ultimátní, když se stránka stejně zobrazí za 1.5 sec, protože se čeká na ads?:-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    :D
    ADAM
    ADAM --- ---
    hm, tak musim udělat reinstal opery - včera crash a od té doby se už nevzpamatuje email - při každým spuštění načte komplet veškeré emaily dupicitně znovu a znovu.

    už se mi to v minulosti stalo a nepomůže nic než čistej instal. grrrr :-(((((
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    dva dny zpatky byla 10,52. 53 byla tenkrat v RC i tady to info probehlo...
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: jj. bohužel má mmmmmmtu vlastnost, co mi vadí-nedá se přerušit načítání stránky, navíc reportuju minutové lagy na flashi(což nemusí být chyba opery)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: no ja som prave 10.53 uz tahal pred ... dvomi? dnami :) preto ma to zaskocilo, ze zas a to iste cislo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    pravda :o)

    10.53 venku

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    *zas* nova opera? hmm
    KYTT
    KYTT --- ---
    MUXX: děkuju tisíckrát! :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    KYTT: ctrl + F
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KYTT: Zkratka F3 je by default "find next". Takže když ví co hledat, tak se už neptá na to co. Zkus použít . a nebo si ty zkratky předefinuj :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Tenhle problém mám už od doby, kdy sem začal Operu používat (verze 8). Když chci vyhledat nějakej text (třeba "internet") na stránce tak klasicky zmáčknu F3, vyjede mi nabídka, najdu text a zmáčknu znova F3 nebo křížek abych tu vyhledávací nabídku zavřel. O pět minut později chci zase vyhledat nějaký jiný text. Zmáčknu F3 a buď se nic nestane nebo mi to vítězoslavně oznámí, že na této stránce, žádný text "internet" není. Žádná nabídka, abych mohl hledat znova něco jiného nebo tak. Tuší někdo co s tím?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jde nejak zapnout fulltext v adresnim radku...

    mam treba odkaz: http://www.edna.cz/flashforward/
    ale nemohu si vzpomenout ze tento serial je na edne. tak zacnu psat flash... ale tento odkaz mi to nenachazi :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PINCHE_GRINGO:
    to bude nejaky klasicky bug ktery vznika upgradovanim... obcas je treba nainstalovat z cista... a treba 10.53 to zase odstrani... :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOC256: tak to potom jo. Kazdopadne ten lag je zvlastni, btw. ja to ted zkousel na Win7)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam