• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LEF: v opere je to len plugin. opera sa o to viac menej nestara (ako flash a dalsie...)
    ADAM
    ADAM --- ---
    LEF: nainstaluj foxit reader. s rychlostí adobe readru se to neda srovnat. a pokud mas plný akrobat, tak se není čemu divit...
    LEF
    LEF --- ---
    HADIAK: mam nainstalovanej Acrobat 9, ale nevim jak to souvisi s operou, myslel sem ze ma nejaky svuj prohlizec na PDF. kazdopadne je to pomaly nez se to zobrazi.
    ADAM
    ADAM --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    lze v Opere nastavit custom search na "I'm feeling lucky" v Googlu? ze bych zadal jen dotaz a hodilo me to hned na prvni vysledek?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Docela drsny pokrok delaji kluci z Redmondu pri vyvoji IE9 http://ie.microsoft.com/testdrive/:
    Sputnik JavaScript test http://sputnik.googlelabs.com/
    IE 8 - 469 chyb
    IE 9 1.9.7745.6019, breznovy build - 440 chyb
    IE 9 1.9.7766.6000, aktualni build - 278 chyb
    Chrome 5.0.375.29 - 227 chyb
    Opera 10.52 - 81 chyb
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LEF: acrobat ani nie je urceny na letme prezeranie pdf. na to je urceny READER.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    pdf by uz ale malo byt opravene, minimalne mne to od kedy je nova verzia nepada
    LEF
    LEF --- ---
    AKA_THE_A: jo to je fakt ze to PDF stahuje neskutecne dlouho, ve stare verzi to jen bliklo a bylo to.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    blbne někomu taky flash? - youtube někdy nezobrazí okno videa(ale přehrává) dokud nepohnu scrollem ap.

    jinak mi taky někdy padá s javou

    pdf je lepší řešit tak, že ho otevře jako samostatnej soubor(Foxit reader a podobné, hlavně ne acrobat, jinak u toho usnete)
    KOKES
    KOKES --- ---
    jestli má mvek tu 10.53RC (ne final) a bylo to pdf tak ve vše vlastně ok:-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    padanie s pdf je ta vec, co fixly v novej verzii, nie?
    KOKES
    KOKES --- ---
    bez ctrl-W, jen adresa a enter.
    KOKES
    KOKES --- ---
    MVEK: mě to spadlo takhle dneska. Otevřený list s pdf a do adresního řádku jsem napsal jinou adresu. Opera 10.52cs sest. 3370
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    MVEK: V tý záložce byl pdf dokument?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Fast and sexy... - přesně takto mi včera spadla 10.53 :-).
    Stačilo stisknout CTRL+W a se záložkou se tiše zavřela celá Opera jako po ALT+F4. Zajímavé je, že Windows to jako pád nezaznamenaly, nechtěly se nechat informovat a po restartu O. se mi nenabídl výběr, zda chci poslední session, jako obvykle po pádu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ladící nástroj Opera Dragonfly využívá více než 100 000 vývojářů - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/ladici-nastroj-opera-dragonfly-vyuziva-vice-nez-100-000-vyvojaru/sc-4-a-152116/default.aspx
    TEDDYMAN
    TEDDYMAN --- ---
    caute, nevite jestli exituje naky oficial wishlist pro operu ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOKES: kdyby jeste konecne opravili nekompatibilitu s tou hromadou webu, tak neni co resit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam