• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: daky ad_blocker?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: hej
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: typujem, ze cache zmazana?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: podla mojich znalosti nemam. Tak napr. prednedavnom som tu pastoval screen z last.fm, na nyxe v sledovanych mam pocet unread biele a nie cervene, niekedy sa na spravodajskych strankach typu idnes, sme, atd.. objekty na stranke nezoradia spravne vedla seba, ale napr. vytvoria suvisly tenky vertikalny pas, atd.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: user css nemas zapnute? a co znamena "nezobrazuju spravne" ?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Co mam plz spravit/preinstalovat okrem opery, ked sa mi stranky nezobrazuju spravne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neviem preco, pred tym sa mi ani raz nenacitali vsetky obrazky a teraz mi to zbehlo za 12793ms vsetko kompletne. aj som skusal (pred tym) prenastavit settings - bez vysledku. a teraz, s nastavenim ako pred tym to zbehlo - nechapem to :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: hmm, 16844ms:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    v písmech jsem měl na GUI "systém", tam asi bude chyba. Po změně na Lucida sans unicode to začlo vypadat normálně. Dík.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    /a zbavil by som sa cestiny :D - bo zjavne sa to sere na diakritike /
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: nepomoze ani ked v advanced > fonts rucne pomenis fonty pre GUI?
    KOKES
    KOKES --- ---
    nějak se mi pojebalo písmo v opeře, tak jsem odinstalil, smazal adresáře opery v profilu a program files, vykillil operu z registů a nainstalil 10.53 z www.opera.com, zvolil českou instalaci a menu je stále pojebané: co s tím?

    ADAM
    ADAM --- ---
    imho neexistuje. musíš nainstalovat program a s ním se ti nainstaluje plugin.

    odinstaluj akcrobat, to je sračka. a nech si jen foxit reader.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LEF: neviem o separatnom. mozno existuje.. ale tak zas mat reader v kompe (aj ked tam mas full acrobata) nie je na zahodenie; rychlost otvarania readera je niekolko nasobne vyssia ako fullky acrobata.
    LEF
    LEF --- ---
    HADIAK: ADAM: no a je nejaky jen plugin do opery? nechci si instalovat dalsi sracku do kompu, plug by stacil.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LEF: v opere je to len plugin. opera sa o to viac menej nestara (ako flash a dalsie...)
    ADAM
    ADAM --- ---
    LEF: nainstaluj foxit reader. s rychlostí adobe readru se to neda srovnat. a pokud mas plný akrobat, tak se není čemu divit...
    LEF
    LEF --- ---
    HADIAK: mam nainstalovanej Acrobat 9, ale nevim jak to souvisi s operou, myslel sem ze ma nejaky svuj prohlizec na PDF. kazdopadne je to pomaly nez se to zobrazi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam