• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    přijde mi spam a objeví se mi nové v nevyžádané poště, seznamy adres, obrázky, nonjunk, spam a přijaté. A všechno je to ten samý file.
    Trochu jsem pátral a zjistil, že jsou to všechno jen "náhledy". Už jsem ale nenašel, je li možno je editovat tak, aby mi zůstaly třeba jen "inbox", "spam" a"koš".

    Víte někdo jak na to?
    MUXX
    MUXX --- ---
    da se to dat do poznamek. sipkou dolu by ti to pak melo nabizet ty poznamky.
    MTO
    MTO --- ---
    MEDWYN: diky za odpoved. skoda. zkousim operu, vsechno je ok, jen toto me schazi...
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MTO: Ano. Tak tuhle funkci opera nema.
    MTO
    MTO --- ---
    EINSTEIN: me spis jde o to, aby si napr. u te sms brany pamatovala, cisla na ktere ty sms pisu, abych je furt nemusel hledat v mobilu....

    v preferencich je autofill jen na udaje o tve osobe co sem nasel...
    EINSTEIN
    EINSTEIN --- ---
    MTO: mozes pouzit polia ako meno, priezvisko na hoci co. Nemusi to byt zrovna na ten ucel.
    MTO
    MTO --- ---
    lama dotaz.
    mam kratce operu na macu a chybi mi autofill u poli. nasel sem jak si napr. vyplnovat u prihlaseni, aby se vyplnil email, nebo telefon.

    jde mi o to, aby si opera pamatovala treba u sms brany i dalsi tel. cisla...
    dik za rady!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    da sa nejak vratit defaultne nastavenie fontov?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: daky ad_blocker?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: hej
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: typujem, ze cache zmazana?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: podla mojich znalosti nemam. Tak napr. prednedavnom som tu pastoval screen z last.fm, na nyxe v sledovanych mam pocet unread biele a nie cervene, niekedy sa na spravodajskych strankach typu idnes, sme, atd.. objekty na stranke nezoradia spravne vedla seba, ale napr. vytvoria suvisly tenky vertikalny pas, atd.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: user css nemas zapnute? a co znamena "nezobrazuju spravne" ?
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Co mam plz spravit/preinstalovat okrem opery, ked sa mi stranky nezobrazuju spravne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    neviem preco, pred tym sa mi ani raz nenacitali vsetky obrazky a teraz mi to zbehlo za 12793ms vsetko kompletne. aj som skusal (pred tym) prenastavit settings - bez vysledku. a teraz, s nastavenim ako pred tym to zbehlo - nechapem to :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: hmm, 16844ms:-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    v písmech jsem měl na GUI "systém", tam asi bude chyba. Po změně na Lucida sans unicode to začlo vypadat normálně. Dík.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    /a zbavil by som sa cestiny :D - bo zjavne sa to sere na diakritike /
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam