• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    QUICK
    QUICK --- ---
    A co ze tam je vykradeny? Ikonky? :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ANARCHY: Zkousel si ten velkej cervenej krizek co tam je? :-)
    Na prava strane toho "elementu" :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KOC256: vykradeny pekne ale takhle na prvni pohled wow efekt docela dobry :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: to zas budu FX uzivatelia nadseny, s akymi novinkami to ten ich revolucny browser opat prisiel...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tu chybu v dragonfly som riesil minule, pretoze som potreboval dragonfly spustit, riesenie je celkom jednoduche, opera:config dat hladat dragonfly, malo by to najst Developer Tools URL, skusit tu URL co tam je normalne otvorit (ako normalnu stranku, ak by to stale neslo tak refresh) a ak by ani to nepomohlo tak tam hodit inu URL (u mna tam mam https://dragonfly.opera.com/app/ a funguje vsetko normalne)
    KOKES
    KOKES --- ---
    IE na vás:-) tam nejde nic..
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Tak to souhlas, to by mělo být minimálně přepnutelné (ale ono beztak nemožnost seřadit si vyhledávače ve vyhledávacím políčku mě štve už pár verzí, v ini to přeházet je docela komplikované a jde to lehce podělat). Já to ale zásadně nepoužívám, já se snažím psát vždy url od začátku, pak mi to rovnou doplňuje, jak píšu. Ale někdy blbě, někdy to odbouchnu a není tam to doplnění (www.sezn pak vznikne) nebo někdy mi udělal právě vyhledávání.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    OCTOPUSS: Aha, vida, to mne vubec nenapadlo, jak s tim nemam zkusenosti tak netusim jako co se to chova... ;-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně ten inspect element opruz jde zavřít klasicky přes ctrl+f4
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tak nakonec jsem zazalohoval, smazal a nasledne obnovil ten profil, a zafungovalo to, nicmene velke diky i za ten tip jak vypnout Fragonfly - vubec jsem nevedel o co jde nebo jak to vypnout...
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    ANARCHY: Velké červené tlačítko -> Stránka/Page -> Vývojářské nástroje/Developer Tools (úplně dole) -> Opera Dragonfly

    Co takhle?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    zazalohuj si soubory z profilu (cely profil) a zkus ho smazat. ja mel taky nejak rozbity opera.ini (nebo jak se jmenuje) a delalo mi to blbosti. pak si tam zpatky natahnes wandy a dalsi profilove veci. taky me to nasere ale proste obcas se to stava :(
    MUXX
    MUXX --- ---
    mozna bys to mel reinstalovat 10.10 :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Tak jsem ted reinstaloval Operu, a po nastartovani vidim to same co predtim - polovina obrazovky zabrana nevypnutelnym Inspect Element errorem :-(
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOC256: Po pravde jsem Inspect Element nikdy nepouzival a vcera jsem na o klikl omylem, tedy nevim jak se to vypina klasicky, nicmene nikde v tom framu ktery to otevrelo, ani v jeho tesne blizkosti, nevidim zadny ovladaci prvek, ktery by to zavreni umoznoval...

    Kazdopadne diky, reinstalovat zkusim (o data ve svem profilu prijit nechci, tak to zkusim bez toho)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANARCHY:
    no predpokladam ze klasicky pokus o vypnuti nejde... tak asi leda reinstall... pripadne smazani profilu (ted nevim ale mel by se vytvorit novy cisty).

    To je proste chyba nekde ve vzduchoprazdnu a obcas se to stava se vsim...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Tak mne vcera Opera (10.53) celkem solidne nasrala, a nasrani trva:
    klikl jsem nekde omylem pres right-click na Inspect Element, v dolni pulce obrazovky se mi otevrelo okno ve kterem vyskocila nejaka chyba XML parseru, a od te doby nejsem schopen (i pres restart celeho pocitace pres noc) se te spodni pulky obrazovky (kde se ted uz nezobrazuje vubec nic pote, co jsem dnes zkusil Inspect Element na nejakou jinou stranku) zbavit - zadny ovladaci prvek tam nikde neni.
    Poradite mi nekdo neco jineho, nez proklit Operu a vratit se k FF?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    no ze pokud zacnu psat tak od vrchu mi radi nabidnute weby takto:
    - hledani
    - zalozky
    - historie


    me prijde ze vetsinou chci jit na to co jsem prave opustil takze logicky bych to videl na:
    - historie
    - zalozky
    - hledani

    tak pomoci sipek dolu musim jit v podstate az do posledni sekce abych nasel to co opravdu chci... nevim jak nekdo jiny ale ja toto proste tak citim...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PIPIK: skryva "passive" statusy - tzn. tie o tom, ze sa niekto pridal do skupiny (necha zobrazene ak niekto komentoval) apod., skryva pravy stlpec s reklamami a v lavom cast kde su tie filtre a aplikacie + pridava pocitadlo o tom, kolko znakov este mozes vlozit do statusu (maju tam divny limit - komentare maju neobmedzene, preto to trochu nechapem). pridava sa tam aj tlacitko, takze si to mozes v pripade potreby vypnut
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam