• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FND
    FND --- ---
    chtel jsem se zeptat, mama 10.54 a treba tady na nyxu , kdyz se mi nezobrazi obrazek, tak uz u nej nemuzu kliknout pravym a dat kopirovat adresu, znovu nacist atd. proste se to tvari jako kdyby tam zadny obrazek nebyl. da se to nejak vyresit?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    OCTOPUSS: 5 minut/5hodin (documents/images)
    starší verze měly always/5hodin
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    OCTOPUSS: Tušim 5 minut/5 hodin, ale nevim jistě
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jaký jsou defaultní hodnoty pro "Check if cached page is updated on the server"? Myslím, že u obrázků je always a u dokumentů 24h? Ale jistej si tím vůbec nejsem.
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Preferences-> hneď prvá záložka -> Startup
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    mozna jsem uplne vypatlanej, ale da se nastavit speed dial jako domovska stranka? myslim tim, ze kdyz kliknu na home, objevi se mi tab s dialem (neni to zadna super funkce, akorat ji nejak nemuzu asi najit, ci co). opera 10.54 na osx 10.5.8
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LOSER_: aha, tak takhle to funguje. Já jsem si říkal, co tam mám za ten zavináč psat, abych někoho označil ...
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    ADAM: nebo treba nablbla komercni banka, ktera porad pouziva certifikaty k i-net bankovnictvi.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    KOKES: Ověřeno i u mě, do verze 10.52 ten certifikát naimportuji také. 10.54 pořád ale odolává ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    DAVE_PAGE: já potvrzuju, že na veri od 10.10 do 10.52 jde p12 importovat bez problémů. jak v 10.54 ale netuším.
    KOKES
    KOKES --- ---
    ADAM: co třeba datová schránka, nebo komunikace s úřady obecně?
    ADAM
    ADAM --- ---
    a k cemu to v opere je? Sifrovat email neumi...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Nedaří se mi naimportovat do Opery v10.54 osobní certifikát s privátním klíčem (cert.p12). Do starších verzí 8.xx a 9.xx jej bez problému naimportuji.

    Zkoušel jsem i postup, kdy nainstaluji starší verzi Opery, naimportuji certifikát a upgraduji Operu. A postup přes naimportování certifikátu do starší verze, jeho následný export, povýšení verze Opery a import certifikátu. Všechno bez úspěchu.

    Při importu si Opera vyžádá heslo k privátnímu klíči a pak vypíše, že import selhal.
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    LOSER_:
    1/ to je imho jenom takovy "opticky klam". obrazek, ktery tvori pozadi tabu, nezacina dole, jako default, ale nahore.
    2/ tady si nejsem uplne jisty. na liste si muzes nastavit zobrazovani jenom ikon, nebo jenom popisku nebo oboji. ale plati to pak pro vsechny polozky. tady to je jen pro nektere, coz spis vypada na vlastni tlacitka, ktery si muzes udelat/stahnout
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Narazil jsem na foru opery na tenhle screen ....
    1) Jak lze tu listu listu takhle otocit ?
    2) Jak je možné přidat jen volbu MENU a ZÁLOŽKY ?

    KOKES
    KOKES --- ---
    NECROMAN: už mám noční běsy z toho, že nám to zas budou cpát, už takhle zápasím v práci s IE8 a jejich "úžasnými" featurkami, přes který se musím nejdřív prokousat, abych mohl internetit..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: ze to tu konkurenciu vlastne aj bavi, konkurovat tak dokonalemu produktu...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novy treti IE9 preview dava 84 bodu v Acid3 testu, jen 166 chyb v testu Sputnik, prekonava rychlosti betu Firefoxu 3.7, podporuje Canvas v testu Peacekeeper (ac vykon stale trochu kulha) proste wow!
    http://samples.msdn.microsoft.com/ietestcenter/
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Tyjo, akorát jsem si po formátu nahodil úplně čistou operu (10.54) a koukám, že mi linky (klik v icq atd, prostě z externí aplikace) otevírá jako private tabs. Před reinstallem jsem měl pokud vim taky up-to-date a nedělala mi to, vygooglit se mi to moc nezadařilo :-/ Netuší někdo co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam