• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MUXX
    MUXX --- ---
    AVG joins Opera on stage | The Download Blog - Download.com
    http://download.cnet.com/8301-2007_4-20009358-12.html?tag=mncol;title
    MUXX
    MUXX --- ---
    OCTOPUSS: epic. you made my day sir!
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOKES: No a to pak i tak do nové instalace přeplácenš celý profil, nebo jen hesla, možná hledání a tak, ale jinak znovu nastavuješ?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Radši sosněte final 10.60 :)
    KYTT
    KYTT --- ---
    OCTOPUSS: Opera Browser We are aware of the false positive Fraud warning. Should be fixed ASAP. For now use http://www.facebook.com/ and not http://www.facebook.com/?ref=logo We are sorry for any inconvenience this might have caused..
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jinak Opera ví co je pro nás dobrý :D :D
    Pokus o otevření Fejsbůku:

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Během dvou dnů dvakrát 10.60RC, a RC3 je prý snad poslední. Nějak to kucí vopálený uspěchávají... To si asi zase počkám na .61.
    KOKES
    KOKES --- ---
    no já si myslím, že jak např. opera 10.10 install a opera 10.50 install jsou full instaly a ne upgrade. Lidi co upgradovali často hlásili problémy(i já).
    Takže upgraduju, dokuď nejsou problémy a když jsou, jedu uninstall/install.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KOKES: neber to ve zlem, ale wtf.. tak proc se nabizel asi dva mesice a stahoval a chtel instalovat? :) nepochytil jsem zde v klubu, ze by se nekdo setkal s podobnym problemem. vetsina upgradovala, cast pak sla na cistej install..
    kazdopadne z pojeti smyslu upgrade to upgrade je. neni to reinstall, neni to rucni uninstall/install... je to upgrade
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OVECKA_MJ: pockej na 10.60 final, imho vyjde do konce tydne.
    KOKES
    KOKES --- ---
    protože to není upgrade.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KOKES: proc? normalne upgrade FTW
    KOKES
    KOKES --- ---
    OVECKA_MJ: nemá se nejdřív odinstalovat stará?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    tak jsem se rozhodl, ze konecne prejdu z 10.10 na aktual...
    stahnu, dam instalovat.. restartuje se opera... CRASH... ok, odeslu crash log.
    samozrejme zadnej update nenainstalovan
    dam znova "check for updates" -> you are using latest opera... a v aboutu 10.10
    fakt slusne do***ali prechod
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ARKIN: jj to jsem nedávno použil, ale nastavení zpět nepomohlo, nicméně pomohl restart opery..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Už se mi zase stalo, že Opera všechny linky obarvuje bíle místo červeně. Mám pocit že to znamená něco zapnuté, ale už nevím co.. Nevíte kde se to vypíná?
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    MARDUK: no to prave nejde.

    ARKIN: prave, ze je to zvlastni, ze nejlepsi browser na svete a ja to nejak nepoporam, tohle neumi. pritom chrome, nebo safari to umeji uz davno. ale safari je uplne mimo, spatne a vubec. a chrome jde jen na macku s intelem, takze opera je jasna volba, ale tohle me teda krka, zvyknul jsem si na to.
    KOKES
    KOKES --- ---
    FND: taky by mě zajímalo, dělá to už od 10.10, setkal jsem se s tím jen na nyxu.
    FND
    FND --- ---
    chtel jsem se zeptat, mama 10.54 a treba tady na nyxu , kdyz se mi nezobrazi obrazek, tak uz u nej nemuzu kliknout pravym a dat kopirovat adresu, znovu nacist atd. proste se to tvari jako kdyby tam zadny obrazek nebyl. da se to nejak vyresit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam