• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    Vidím že ten návrh na update ešte nejaký čas budem odklikávať.)
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    ADAM: na 10.54 to funguje
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ADAM: ee, chybova konzola hlasi vela js chyb
    ADAM
    ADAM --- ---
    prosimvas, funguji vam facebookové komentáře? 

    - např. na téhle stránce by se dole po načtení pod textem měly zobrazit komentáře - zobrazí se Vám? od update se mi nezobrazují..
    http://www.ct24.cz/domaci/95575-na-pardubicku-se-zritil-vojensky-letoun-l-39/video/1/
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    jak se dá zapnout zalamování řádků v mailu?

    Při prohlížení mi to spojuje do odstavců a já bych to rád viděl po řádkách jak mi to přišlo.

    Při odesílání bych zase rád viděl okno pro text zprávy jen do šířky řekněme nějakých 75 znaků

    Opera 10.6

    Díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    psal jsem to nize. je to nejakym flashem
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jo a vysla Opera Mini 5.1, obsahuje hlavne lepsi spravu pameti a lepsi vzhled na hodne malych displejich...
    http://www.mobilmania.cz/bleskovky/opera-mini-51-pomuze-pomalejsim-telefonum/sc-4-a-1125694/default.aspx

    WOODMAKER: NECROMAN:
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    The latest snapshot from the Desktop Team contains Mac stability updates and networking fixes! WARNING: This is a development snapshot of Opera.
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/07/08/network-fixes

    Tak uvidíme, jak to řekl ten slepej ...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    používám Opera Mail a rád bych se zeptal zda neexistuje něco na prohlížení vCard z Outlooku abych si schůzku kterou mi takto někdo pošle jako přílohu v mailu mohl zobrazit v nějaké lidsky čitelné podobě.

    Opera 10.60 Linux - Gnome
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NECROMAN: dole preci :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    NECROMAN: to dole ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dobry skin pro Operu, dokonala kopie Chrome :) poznate, ktere okno je Opera?
    http://my.opera.com/community/customize/skins/info/?id=10002
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42
    E42 --- ---
    KOKES: Chápu, i tak jde asi fungovat, ale člověk to nechce pokoušet.
    KOKES
    KOKES --- ---
    E42: není:-) používám operu 10.10 (po pokusech s 10.10+), OS mám XP SP2 roky neupdatovaný a nic jsem nechyt. Podle mě je to hype. Ale chápu, že názor je to idiotský:-P
    E42
    E42 --- ---
    KOKES: Tak minimálně u browserů je to dneska bezpečnostní nutnost, to je jak kdybys odmítal updates OS proto, že přeci nemůžou být vychytaný.
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    updatovaci manie. ja proste updatuju, kdyz mi to ten program nabidne. nemam tolik casu resit kazdy program, ktery si rekne o upgrade zkoumal zvlast. proste program mi hodi upgrade hlasku, tak ji potvrdim a mam klid. takze ne manie, jen pohodlnost.


    PINCHE_GRINGO: pls, trochu vic cesky. :o)
    ADAM
    ADAM --- ---
    jj, taky bych radši, kdyby byla bez jakejchkoli chyb a bugů a záseků, než pořád nějaký nový vzhledy/funkce/chování.

    ted mě třeba neskutečně štve, že při označení slova je jako první položka kontextvoý nabídky search a ne copy
    (vím, jde změnit, ale je to jen otázka zvyku, takže si zvyknu..)
    KOKES
    KOKES --- ---
    co je to vlastně za updatovací mánii? vždyť nový verze programů ani nemůžou být vychytaný...
    Já chápu, že hype kolem posledních verzí těší programátory(mají motivaci, pozornost=peníze, práci), ale co uživatele?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    PAN_CAU: na OSX me vzdycky z update opery muze klepnout pepka. Obcas to zalozi novej adresar Preferences atd. Kazdopadne promazat cache, zazalohovat preferences a pak je smazat (resp. nechat jenom wand a dalsi nutny), to by mohl pomoct (ja mam ale 10.6.x)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam