• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: sakra, tak ani KK nepouzivam tak ako sa ma :/
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    MARDUK: lol
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: presne, každý predsa vie, že na facebooku sa primárne buduje farma a vypĺňajú kvízy, aké to chatovanie:)
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    HADIAK: Mě jel na 10.54 teď už jakmile mi někdo napíše a jí zrovna píšu, vypne se mi kurzor a musím znova kliknout do psacího okna
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOSER_: afaik ho prave v 10.60 fixly. a co viem, tak mne funguje. aj ked ho teda pouzivam minimalne (snazim sa pouzivat veci na to, na co su urcene a KK nie je urcena na realtime chat, na to je napr jabber).
    ale skus ho otvorit v novom okne, to v starej opere fungovalo.
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    U Opery 10.60 opět zlobí facebook chat... :-/
    E2E4
    E2E4 --- ---
    LOSER_: ale poslední verze na webu je 10.60 ... ?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    E2E4: 10.7 to prý řeší ten váš gůgl kalendář.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Ehm, opět blbne v Opeře 10.60 Google Calendar, levý sloupec, který má normálně asi 5 cm je teď přes půl stránky.. Asi důsledek drobných vylepšení google calendar.. No aspoň že se v tom dá už editovat event.
    KOKES
    KOKES --- ---
    Me zase docela vadí, že nějak přestal fungovat google maps, ale to asi nebude chyba opery. Teda funguje, ale děsně pomalu a buguje(blbne zoom).
    KOKES
    KOKES --- ---
    ADAM: jenže ono to není dole, ale pár řádků nad "dole". Takže ta nová zpráva není vidět. Musíš ručně doskrolovat.
    ADAM
    ADAM --- ---
    LOSER_:
    KOKES: mam pro vas dobrou radu - opera prostě trvá na tom, že výchozí řazení je "nejnovější dole" přepl jsem na tenhle system (taky mi to ze začátku bylo hodně nepříjemné a nepřirozené, ale šlo to rychle) a práce s emailem je díky tomu mnohem pohodlnější.

    každý nový search, každé nové hledání, každá nová instalace, nový emailový účet... - vždy se jako výchozí řadí novější dolů, takže to pak člověk nemusí všude předělávat.
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: jinak nastavení opery - opera:about
    KOKES
    KOKES --- ---
    TADEAS: já na 10.10 a taky ok:-)
    SCHEEZE: myslím, že problém bude CRLF interpretace, můžeš to mít nakoplý z upgrades?
    nevím co máš za OS a operu, já bych jako první zkoumal, jestli to dělaj všechny maily, pak použil klasickou nouzovku - zálohovat nastavení odinstalovat, smazat všechny adresáře opery, čistý install. Pokud se to rozbije při vracení nastavení, tak sis fakt něco nastavil blbě, tj zkoumej about:config případně něco z tohohle http://www.opera.com/support/usingopera/operaini/#mail
    LOSER_: mám to stejně
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Používá někdo email klienata Opery ?
    Když mi vyjede pop-up o příchozí nové poště a já na něj kliknu dostanu se na emaily ale nikoli úplně nahoru na ten nejnovější. Vždy tam musím doscrollovat... máte to stejně? (Omlouvám se za kostrbatý popis, ale špatně se to vysvětluje)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    jedu na 9.64 a vsechno jede jak ma ;)
    ADAM
    ADAM --- ---
    já zase pro změnu, když dát hledat v emailech, tak vyhledané výsledky asi za 0.1sez zmizí a skočí to zpět na "nepřečtené" - dělá vám to taky?
    KOKES
    KOKES --- ---
    SCHEEZE: dělaj ti to všechny maily? tj je chyba u tebe?
    někde jsem na webu četl, že šířku ovlivňuje skin..
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: nevěděl by někdo?
    MVEK
    MVEK --- ---
    No, a hlavně díky Opeře 10.xx (nevím, jestli od začátku, nebo až 5...) jsem zjistil, že 1,5 GB RAM nestačí každému...:-/

    Včera jsem zas něco potřeboval zkoušet na chatu, a Opera se dostala do stavu, kdy mi nenačítala skoro žádnou stránku znovu, nebo jsem musel několikrát refreshovat apod. Restart samozřejmě pomohl, ale jako třeba ty chaty se staly v 10ce úspěšným zabijákem, který prostě cache vyžene do závratných výšin.
    ADAM
    ADAM --- ---
    MARDUK: jj, prestalo to fungovat az v 10.6
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam