• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    je to věc webu a ne vždy je to kvuli debilite ale casto kvuli debilite useru...

    treba pri odesilani formulare neni zadouci aby se davalo tlacitko zpet a tim naprioklad dochazelo k re-refreshi odeslani...
    ADAM
    ADAM --- ---
    uka příklad, kde to nefunguje
    KOKES
    KOKES --- ---
    Na některých stránkách nefunguje tačítko zpět. V tom případě zafunguje skok zpět. Já bych rád, aby web fungoval průzračně, tj. zpět mě přemístí na předešlou stránku. Tuším, že to asi nebude chyba opery, ale debilně napsanýho webu...nevíte někdo jak na to?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAN_CAU:
    to bude nejakym flashem...
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    neumite, prosim, nekdo cesky poradit, co delat s operou, ktera na idnes.cz a na nekolika dalsich strankach pada? nebo jsem zase naletel nejakym hezkym recem o superrychlem browseru, ktery se vsak po aktualizaci (10.6) podela a uz neplni sve funkce? (mac osx 10.5.8)
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Jo to asi jo, navíc tenhle AUŠUS měl hodně zajímavé ovladače, které dělaly nestabilní WIndows. Vůbec jsem si ho radši pak přeinstaloval ručně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    imho afaik zalezi od ovladacov.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MVEK: mam notebook asus a skrolovani ve special oblasti touchpadu fungovalo vzdycky a funguje porad ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MVEK: jako ze mackam kolecko na mysi do strany a nic se nedeje v Opere, ve wordu to treba funguje. U mysi Logitech M500 to funguje i v Opere.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mně zase nefunguje kolečko, když přidávám odkaz do oblíbenejch... v .10 to ještě šlo.
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Jak nefunguje? Ona na to má speciální funkci, nebo myslíš se SHIFTem a kolečkem?

    Každopádně co dodneška v Opeře nefunguje, je posuvník přes speciální oblast (náhrada kolečka) touchpadu na notebooku ASUS.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Mam mys Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000 a v Opere mi nefunguje horizontalni scrollovani, nevite nekdo, co s tim?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    E42: Děkuju, už jsem to snad opravil - CCleaner + restart :D
    E42
    E42 --- ---
    LOSER_: U mě na 10.60 pod Win7Pro 32bit OK.
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Něják mi začalo zlobit vyhledávání (Find on page) asi po aktualizaci na 10.60.
    Můžete mi někdo s touhle verzí skusit třeba zde http://www.automobilemag.com/am/2010/rolls_royce/ghost/packages_options.html dát najít "Bonnet" konkrétně to je Silver Satin Bonnet finish - $5,000 Silver Satin hood, grille and Windshield, tváří se mi to jako by to tam nebylo, prostě se to neoznačí. Občas mi to teď zlobí na různých webech.
    Je to zhruba na prostředku. Používám vyhledávání často a tak mi to docela štve. Díky
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MARDUK: sakra, tak ani KK nepouzivam tak ako sa ma :/
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    MARDUK: lol
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    HADIAK: presne, každý predsa vie, že na facebooku sa primárne buduje farma a vypĺňajú kvízy, aké to chatovanie:)
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    HADIAK: Mě jel na 10.54 teď už jakmile mi někdo napíše a jí zrovna píšu, vypne se mi kurzor a musím znova kliknout do psacího okna
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOSER_: afaik ho prave v 10.60 fixly. a co viem, tak mne funguje. aj ked ho teda pouzivam minimalne (snazim sa pouzivat veci na to, na co su urcene a KK nie je urcena na realtime chat, na to je napr jabber).
    ale skus ho otvorit v novom okne, to v starej opere fungovalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam