• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OCTOPUSS: Menu -> Stranka -> Obrazky je prepnute na "Vsechny obrazky"?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    "Zničehonic" mi Opera přestala zobrazovat obrázky. Teda Nyx například jde, ale jakýkoli forum je v kelu, vidím jen takový ty zástupný znaky pro ikony/obrázky. Vyčištění cache ani restart nepomáhá. Má někdo nápad?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOKES: zkoušel jsem tyhle přehrávače na Linuxu a je to děs a hrůza. Neumí to Flash. Nevím, jak tomu bude u winXP verze.
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    E42: Super, děkuji:-)
    E42
    E42 --- ---
    METALLIAN: Pravé tlačítko v input boxu, Dictionaries - vybereš si případně stáhneš nový.
    KOKES
    KOKES --- ---
    používáte někdo na xp alternativu k adobe flash player? našel jsem po chvilce gnash a flirt a oba nejsou s adobe 8 a 9 kompatibilní.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Pro zajímavost:

    New 10.70 snapshot with more Presto updates
    Changelog
    • CORE-30488 (Clean up Application Cache better when closing window)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    MVEK: no ja pravě když usínám tak na rádio nebo televizi na webu používam ie ,, a automatickej vypinač, mě se to stává bud po dlouhé session , nebo uplně nepochopitelně po startu nebo během her .. WTF ? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEITHHSTER: Je fakt, že se to děje imho jen u některých druhů webů. Nebo opravdu hooodně dlouhé session (ale já Operu každý den vypínám před uspáním notebooku, protože pak někdy nabíhal dlouho). Nejvíc mi to dělají různé chaty, i po jejich ukončení se to dlouho čistí. A nebo procházení fór, mnoha vláken a s obrázky.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WRONSKI: thx
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Opera Software Desktop Team FAQ
    http://snapshot.opera.com/faq.html#d18
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEITHHSTER: help: report a site problem?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WRONSKI:
    MVEK:asi debilní dotaz ale je nejakej kontakt na podporu nebo tak ? tohle není normální ne ? jestli to nepude radši si dám safari ..
    MVEK
    MVEK --- ---
    No ano, já psal, že čistí diskovou cache, ale ze swapovacího souboru imho ne. Spíše skutečně cache. Ta se plní bez ohledu na RAM.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KEITHHSTER: Nejsi sám.

    Moje domněnka je, že po vypnutí čistí cache, které je částečně ve swapovacím souboru, což ten proces natahuje.
    (Plyne to z toho, že když mi za mlada stačila RAM, měl jsem swapování vypnuté a toto se nedělo. Ovšem je celkem dobře možné, že píšu úplný nesmysl, nijak jsem teď neprověřoval, zda to má vliv.)
    PAN_CAU
    PAN_CAU --- ---
    ARKIN: diky. tak to vypada k pokornemu navratu k safari.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    OCTOPUSS: já mikrotorrent mám, ale tohle mi přišlo jako jednodušší řešení.Když to fungovalo, nevim proč bych měl mít ještě otevřenej jeden program na torrenty, když nemusim.Když to nefungovalo, zeptal jsem se.
    stahuju přes to tak 2x do měsíce, takže jsem to extra neřešil...
    KOKES
    KOKES --- ---
    KEITHHSTER: hm, my máme tohle v práci s outlookem 2k. Občas se stane, že nenaběhne, ale v procesech je. Prostě se nezobrazí okno. Jestli je to problém cache, tak dík:-D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ARKIN: oks
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    PAN_CAU: mám flash on demand a kliknu si jen na to video které zrovna chci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam