• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    ted po odstraneni jsme si toho taky vsiml :o)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ještě mi vadí, že když nemám maximalizované okno (což většinou nemám), tak není tlačítko Menu (resp. tlačítka minimalizace/maximalizace a zavření okna) v řadě s taby, ale je nad nima.

    (Tak trochu jsem marně doufal, že za to může právě tlačítko "Menu".)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    How to remove Opera 'O' menu button?

    In Opera, you can remove any button from toolbars Right click on button > Customize > Remove From Toolbar. But if you remove Opera 'O' menu button (red button in upper left corner) it will appear after next start. According to Opera employee Rijk,
    This change was made on purpose to make it more difficult to hide the menu button by accident.

    To remove Opera 'O' menu button, Right click on button > Customize > Appearance... > Toolbars > Placement > Off
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    d? to mi jen cinkne ze to nezna... neni to ceskou lokalizaci ?
    KOKES
    KOKES --- ---
    THESTOUPA: aha, já mám bubliny vlastně vypnutý, protože mi překrejvaj js info u obrázků...tak nic
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WRONSKI: ubuntu, [ WOODMAKER @ Opera - Fast and Sexy browser ] - u Windows mi to nešlo dat pryč tak jednoduše.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KOKES: proc? se to ukaze rovnou u toho odkazu, ne?
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: chci říct: místo search baru je lepší tam hodit stavový řádek, abys věděl kam ukazuje odkaz, ne?
    KOKES
    KOKES --- ---
    LUDO: pěkně čitelný. tmavej jsem měl taky rád, ale zahodil, některý stránky nebyly vůbec čitelný, kalamita byla s editboxy/menus.
    ...system menu tam máš proč? všechno jde zkratkama a levej panel taky F4. O search baru už bylo řečeno, že je úplně zbytečnej...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: z toho riadku na adresu/google ta musia boliet oci jak to tam vypaluje tu bielu :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    Tak sa pridam aj ja... Mam rad tmave skiny a ocenujem lavy panel.
    Skin mam IBIS inspire.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    obcas na to jukam a nezda se mi ze by mu to fungovalo ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ARKIN: taskbar ve win? takovej zvyk, když něco hodím do quicklaunchu, kterej je zamčenej, zmizí to. Jedna z mnoha věcí, co Bill v xp neuměl..
    jak tu koukám na skiny, shodím si lištu okna a ikonky, zbytečně zabíraj místo...
    líbí se mi tvoje taby bez ikon...ještě na tom zapracuju
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Fast Forward. Odhaduje na kterou stránku chceš dál jít, má někde seznam textů, které rozpoznává, v různých jazycích jako Next, šipky atd. Když třeba prohlížíš obrázky v galerii můžeš klikat jen na to a browser načte další stránku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THESTOUPA + ALL:

    k cemu je ta dvojita sipka co se objevuje vedle reloadu ? ja ji nikdy moc nepochopil...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NECROMAN: Dik za ten slim skin :-)

    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---


    Upravený native skin s Fresh ikonkami. To oko vpravo na liště je rozklikávací lišta, kde mám vlastní tlačítka (bookmark na Delicious, UA string a Quirks mode skripty, a Fit to width).
    Ještě mám upravený menu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: ani ne, vypadaji tam v pohode
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARKIN:
    jak kdy. nekdy si to hodim do okna... doma mam jeste vetsi monitor tam uz to skoro na full nejde...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Odkaz na skin co pouzivam: Opera Standard 10 Slim Skin
    http://my.opera.com/community/customize/skins/info/?id=8918
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Jo, takhle to umim taky! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam