• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    WRONSKI: tam kam ho chceš dáš nezalomitelnou mezeru a do ní tlačítko stav->stavové pole (doufám že nekecám:-) )
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ja mam status bar vedla riadku s adresou; takze mi miesto neberie... (akurat tam ma opera bug, ze ak je odkaz naozaj dlhy (napr rozne divoke adresy pod bannermi) tak sa sice zmensi input s adresou, ale status bar zostane prazdny).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: tak ten status bar casto nezapinam a nepotrebujem ho, radsej tych par pixelov usetrim. Ked je zapnuty trvalo tak mi vadi.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: to uz je imho zbytocne prekombinovane.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: ak je to naozaj treba, mam nastavene zobrazenie status baru na gesto mysi, vyuzivam hlavne ked mi bublinka prekryje nejaky javascript
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: mne status bar nelieta nahodne po obrazovke - je stale na tom jednom mieste kam som ho dal :)

    a 1s... ked potrebujes vediet kam vedie niekolko linkov je kua hafo moc casu. zvlast ked podaktori su schopny dat do jednej vety pod kazde slovo link na inu adresu :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOKES: A to se dá udělat jak?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: rychlejsi je, ale musis to hladat na monitore a kym to najdes, tak uz mas bublinu :) ja som od prirody lenivy, takze si radsej pockam :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    HADIAK: 1s
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ale mam pocit, ze s miernym oneskorenim, nie? tzn, ze status bar je rychlejsi, cca o 100% :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WOODMAKER: ked si vypnes statusbar tak myslim automaticky zobrazuje bubliny pri odkazoch
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TOMAS3333: tam jde někde nastavit, aby byla u myši furt bublinka?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WOODMAKER: tak na to sa mi zdaju "bublinky" lepsie, nez behat ocami po monitore
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LOSER_: to v rychlým přístupu, už mi odpověděl ARKIN (dik). Jinak já se rád do statusbaru dívám, kam mě to posílá (třeba jestli je to jenom JS, abych neklikal prostředním)...
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    WOODMAKER: Jaký vyhledávání ?
    WOODMAKER: Baterka je default od Lenova, vyhledávání na googlu, tam mám proto, že zkrátka někdy píšu tam :), ve status baru nevidím žádnou výhodu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    ted po odstraneni jsme si toho taky vsiml :o)
    KOKES
    KOKES --- ---
    LUDO: jasně, pohoda, každej máme svý oblíbený...nejhorší je IE8, tam vidíš jen půlku stránky přes ty jejich kraviny co se ani nedaj přizpůsobit:-)
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: mozno na tom obrazku ti to tak ukazuje, ale normalne ked na to pozeram je to v pohode


    KOKES: Menu: pripada mi to rychlejsie ako prehmatavat obidvoma rukami na klavesnicu, lavy panel urcite aktivujem rychlejsie presunutim mysi na lavy okraj obrazovky ako stlacanim F4.
    Search bar: momentalne tam mam vyhladavacov 16 a niektore nepouzivam prilis casto, a stavovy riadok mam naspodku - nepotrebujem casto sledovat kam ide odkaz.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ještě mi vadí, že když nemám maximalizované okno (což většinou nemám), tak není tlačítko Menu (resp. tlačítka minimalizace/maximalizace a zavření okna) v řadě s taby, ale je nad nima.

    (Tak trochu jsem marně doufal, že za to může právě tlačítko "Menu".)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    How to remove Opera 'O' menu button?

    In Opera, you can remove any button from toolbars Right click on button > Customize > Remove From Toolbar. But if you remove Opera 'O' menu button (red button in upper left corner) it will appear after next start. According to Opera employee Rijk,
    This change was made on purpose to make it more difficult to hide the menu button by accident.

    To remove Opera 'O' menu button, Right click on button > Customize > Appearance... > Toolbars > Placement > Off
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam