• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Tak na to asi hodně lidí užívá ten objevující se panel, akorát já si ho tedy přesunul do plné velikosti dolu, jako byl kdysi, a ne do toho maličkého v adress baru. Ale jo, já do status baru nacpal některé volby, které ho nezvyšují. Třeba identifikaci browseru, procenta, nebo fit to width a obrázky. I když jak jsem si myslel, že tyhle věci budu používat, nějak je nepoužívám:-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já mám na statusbaru i další informace, které mi občas pomáhajíá. Třeba rychlost načítání a dobu načítání, tak alespoň mám přehled (když potřebuji) jestli je už stránka komplet a jak rychle se dočítá (vhodné když se něco strašně sere tak vědět proč).
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak ještě jsem zrušil ty tooltipy a teď už mi zbývá jenom zvyknout si koukat na status field nahoru a ne dolu :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    WRONSKI: hehe, taky mě trvalo přijít na to, co tam dát, je to popsaný v nějakým starším odkazu na nastavení tady v klubu...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOKES: Je suis vraiment un imbecil! Já jsem neviděl položku Status Field. Díky.

    Konečně už mi adresa nezabírá trapně celou šířku okna.
    KOKES
    KOKES --- ---
    WRONSKI: tam kam ho chceš dáš nezalomitelnou mezeru a do ní tlačítko stav->stavové pole (doufám že nekecám:-) )
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ja mam status bar vedla riadku s adresou; takze mi miesto neberie... (akurat tam ma opera bug, ze ak je odkaz naozaj dlhy (napr rozne divoke adresy pod bannermi) tak sa sice zmensi input s adresou, ale status bar zostane prazdny).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: tak ten status bar casto nezapinam a nepotrebujem ho, radsej tych par pixelov usetrim. Ked je zapnuty trvalo tak mi vadi.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: to uz je imho zbytocne prekombinovane.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: ak je to naozaj treba, mam nastavene zobrazenie status baru na gesto mysi, vyuzivam hlavne ked mi bublinka prekryje nejaky javascript
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: mne status bar nelieta nahodne po obrazovke - je stale na tom jednom mieste kam som ho dal :)

    a 1s... ked potrebujes vediet kam vedie niekolko linkov je kua hafo moc casu. zvlast ked podaktori su schopny dat do jednej vety pod kazde slovo link na inu adresu :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOKES: A to se dá udělat jak?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: rychlejsi je, ale musis to hladat na monitore a kym to najdes, tak uz mas bublinu :) ja som od prirody lenivy, takze si radsej pockam :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    HADIAK: 1s
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ale mam pocit, ze s miernym oneskorenim, nie? tzn, ze status bar je rychlejsi, cca o 100% :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WOODMAKER: ked si vypnes statusbar tak myslim automaticky zobrazuje bubliny pri odkazoch
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TOMAS3333: tam jde někde nastavit, aby byla u myši furt bublinka?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    WOODMAKER: tak na to sa mi zdaju "bublinky" lepsie, nez behat ocami po monitore
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LOSER_: to v rychlým přístupu, už mi odpověděl ARKIN (dik). Jinak já se rád do statusbaru dívám, kam mě to posílá (třeba jestli je to jenom JS, abych neklikal prostředním)...
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    WOODMAKER: Jaký vyhledávání ?
    WOODMAKER: Baterka je default od Lenova, vyhledávání na googlu, tam mám proto, že zkrátka někdy píšu tam :), ve status baru nevidím žádnou výhodu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    ted po odstraneni jsme si toho taky vsiml :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam