• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    SAVANNAH: Mě to jede bez problémů... stačilo jednou.
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    EXAGE: Hmm, tak ten trik zabere, ale musí ho člověk před každým spuštěním opery udělat znova, to nic moc :(
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Odkazy (word, miranda) se mi začaly otevírat vždy v soukromém listuOpery, poradíte mi jak se toho zbavím ? Díky...
    LYCO
    LYCO --- ---
    WOODMAKER: Bohužel ne, aspoň mě to nefunguje (rozuměj: obrázek se otevře na nové stránce, ne v lightboxu). Očividně je tam ta detekce k něčemu potřeba.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    LYCO: chceš říct, že stačí nastavit, aby se Opera tvářila jako IE8 a všechny stránky pojedou jak mají?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    LYCO: Zajímá, ale určitě by ještě víc ocenili kdybys napsal fix ;)
    LYCO
    LYCO --- ---
    LYCO: Tak jsem to prošel, a asi už vím, co tu chybu způsobilo. Autoři na začátku v javascriptu detekují prohlížeč, a výsledek uloží do globální proměnné opera (var opera = true). No a v tom kódu, který má zobrazit lightbox, tu detekci dělají znovu tím, že čtou window.opera.version - to by fungovalo, Opera má nestandardní proměnnou právě pro tyhle účely - pokud by ji ovšem nepřepsali hned na začátku při té detekci...

    PS: pokud vás to nezajímá, stačí říct a já se smažu a příště si to nechám pro sebe.
    LYCO
    LYCO --- ---
    KOKES: To vypadá jako manipulace s nesestaveným DOMem.


    LOSER_: Jak kdy, většinou programátorů, ale občas na tom má svůj díl viny i Opera. IE má ale chyb mnohem víc než Opera a FF dohromady...
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOSER_: nevím jak IE8, doma mám jen nepatchovaný IE6 a ten tu stránku neotevře vůbec a vypíše chybu "operace přerušena".
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    KOKES: Při kliknutí jsem na tom stejně. Otevřu to pouze jako nový tab. :-/ Díky, že jsi mi to odzkoušel. Docela mě štvě jak Opera na hodně místech nejede /chyba opery nebo web. programátorů ? :-) /
    KOKES
    KOKES --- ---
    LOSER_: mě se objeví jen transparentní šedá a obrázek nikde. Tak jsi na tom asi líp. Nemaj to nějak pojebaný?
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    Napadá Vás jak na Annonci http://www.annonce.cz/detail/Renault-Twingo-1-2-16V-12516584-WZK45T.html vyřešit aby šly fotky rozklikávat ? (Funguje mi to pouze na pozadí...:-/ )
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Pokud by někomu nejela 10.62 po přechodu z 10.7, tak doporučuji zkusit smazat urlfilter.ini.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MEPHISTO: staci ine meno formulara napriklad. alebo ine meno inputu kam zadavas meno/heslo. takze vizualne moze byt aj taka ista.
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    MVEK: to se mi právě stávalo s centrem, a vždy to vyřešil až reinstal opery, nebo upg na novou verzi a smazání dotyčného wandu. Nejsem žádný IT, takže tomu moc nerozumím, lae když je adresa stejná, obsah až na detaily...čím je ta stránka jiná?
    MVEK
    MVEK --- ---
    To se mi stává celkem často, jakmile se nějaký web změní. A mám pocit, že v pár případech i tak, že už jsem tam nikdy wand použít nemohl. To platí hlavně občas pro portál SMS.cz
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MEPHISTO: skus ich vo wande zmazat a nanovo naklikat. prip iba na novo naklikat. asi sa na tej stranke nieco zmenilo a vyzera to ako ina stranka (pre wand). prip. si skontroluj url ci si naozaj tam, kde si myslis, ze si :)
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    Zdravím,

    mám operu 10.61 (3484) a stalo se mi, že na stránce centrum.cz mi přestala fungovat služba správce hesel. A s ním zmizelo i žluté ohraničení prostoru pro login a heslo.

    Když projdu správcem hesel ručně, tak v něm pro tuto stránku najdu oba účty, co tu mám. Nevíte někdo, jak tomu "zžmizení" zabránit?

    dík
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    díky zkusim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEITHHSTER: obcas se mi to take stava, vetsinou pomuze prepnout mezi par taby, nebo min a maximalizace, nebo manualni zavreni ctrl + W
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam