• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    To se mi stává celkem často, jakmile se nějaký web změní. A mám pocit, že v pár případech i tak, že už jsem tam nikdy wand použít nemohl. To platí hlavně občas pro portál SMS.cz
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MEPHISTO: skus ich vo wande zmazat a nanovo naklikat. prip iba na novo naklikat. asi sa na tej stranke nieco zmenilo a vyzera to ako ina stranka (pre wand). prip. si skontroluj url ci si naozaj tam, kde si myslis, ze si :)
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    Zdravím,

    mám operu 10.61 (3484) a stalo se mi, že na stránce centrum.cz mi přestala fungovat služba správce hesel. A s ním zmizelo i žluté ohraničení prostoru pro login a heslo.

    Když projdu správcem hesel ručně, tak v něm pro tuto stránku najdu oba účty, co tu mám. Nevíte někdo, jak tomu "zžmizení" zabránit?

    dík
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    díky zkusim
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEITHHSTER: obcas se mi to take stava, vetsinou pomuze prepnout mezi par taby, nebo min a maximalizace, nebo manualni zavreni ctrl + W
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEITHHSTER:
    nekde v D&S ti i po odinstalu zustane slotka opera. zkus ji po klasickem odinstalu smazat a operu nainstalovat nacisto.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj people .))

    Nedávno jsem sem psal jak nejvetší master že mám operu pryč a mám safari . opravdu safari běhalo po drátku až do ... no prostě jedný chvíle .

    operu jsem odinstaloval kvuli tomuhle problému :

    když na liště zmáčknu křížek (jakýkoli) . nereageuje (samotná opera vypnout jde. mužu otvírat okna a vše ovládat ale nic .
    (3krát přeinstalace a CC cleaner během toho)

    slyšel jsem že je nějakej soft co vymaže stopy po prohlížečích ..

    někdo nejakej nápad ?

    shit
    KOKES
    KOKES --- ---
    KYTT: ten koš je fakt cool:-)
    KYTT
    KYTT --- ---
    Takže trochu opožděně přece. Moje Opera na Ubuntu a skin Opera Standard Radiance.

    GRIP
    GRIP --- ---
    další, podle mě celkem průser. Chtěl jsem platit na ebay a v Opeře mi to nešlo... Jaksi mi to nenabídlo volbu typu karty, takže to házelo FATAL ERROR. V mozille úplně v klidu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SCHEEZE: SW random neni problem, jedna ale spise o pseudonahodne funkce generujici nahodna cisla od nejakeho seedu, pocatecni hodnoty. Jednoduchy SW random je treba MD5(1), MD5(2), ...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KOC256: právě. Jinak by byla Opera první na světě kdo by pokořil zákony fyziky a vytvořil softwareový random :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    zalezi jskou ti seznam podhodi zrovna reklamu :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    K tomu mizeni... je to nejakej shit nekdy mi to dela treba i na seznamu... a nekdy to jede uplne v klidu tak nechapu v cem je problem... pochopil bych kdyby to na urcite strance delalo furt... ale stava se to nahodne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GRIP:
    to delaji nektere flashe klidne i na jinem TABu. Taky me to nehorazne sere.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    GRIP: imho HADIAK. :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    No to je bordel. (Kašle i na čárky, dvojtečky apod.)

    Dík.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ?
    nezalamuje
    GRIP
    GRIP --- ---
    někdy od včerejška mě neustále mizí v opeře kurzor. co mám s tím dělat?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Můžete zkusit, jestli vám Opera zalamuje . . . . . . . tohle do řádků? (tečka mezera)

    Mě to odmítá řádkovat i v textarea.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam