• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADMIX: Vypada to, ze to v Opere zatim nejde, zkus napsat na oficialni forum, tam to procitaji i developeri
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Cau, mne by zase zajimalo, jestli jde operu nejak presvedcit, aby ignorovala ip6 - mam na widlich ip6 nainstalovany nejak napul, odinstalovat to nejde, dokoncit taky ne, a diky tomu se mi ip6-ready sajty pripojujou ~2 minuty, nez opere dojde, ze ip6 fakt ne :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nemate tip, jak "resetovat" automaticky spam filter v Opere? Pouzival jsem Operu uz radu let a ted jsem 2 mailove ucty zrusil a pridal jiny do POP3 v Opere a trochu je ten spam filter uz "preuceny" - asi 90% mailu mi hodil do spamu :-/
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    TOMAS3333: ano, osobni lista. Diky
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FERENCZY: ak je to v cestine "osobni lista" tak ano.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    Tak jsem odinstaloval Operu, smazal profil a vsechna data, co po ni zbyla, znovu nainstaloval a aniz bych pouzil neco z puvodniho profilu, mam polozky personal baru pouze v 1 otevrenem okne, v ostatnich je personal bar prazdny :( Opera 10.62. Vy ostatni mate polozky personal baru ve vsech oknech?
    JABA
    JABA --- ---
    E42: fakci, diky moc :)
    E42
    E42 --- ---
    JABA: Zkus jít do password manageru (Ctrl-F12 - Forms) a tam smazat záznam pro facebook.com
    JABA
    JABA --- ---
    Zdravim chtel bych se zeptat. Kdyz se chci prihlasit treba na face, tak me to nenabidne jestli chci ulozit heslo a prihlasovaci jmeno, asi mi to tady uz nekdo odklikl nikdy nedotazovat. Nevite kde to muzu najit, nebo jak to zpravit aby se me to zeptalo zase na ulozit heslo a abych si ho mohl ulozit?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    fix: tak dal som na tom okne "maximize" (num 5) a uz sa sprava normalne. asi si to pamatalo dake stare fixne rozmery.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne to prave "ureze" to mail okno aj ked nemam maximalizovanu operu :(

    ze by daky pozostatok aktualizacii a nie cisteho installu?

    a teraz pozeram, ze ked dam fullscreen, tak tomu oknu tie kusky o kolko sa zvacsi opera chybaju a ide to zmensovat / zvacsovat a tu velkost si pamata. hm. slusny bug :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    ale kdyz zkusim zavrit/otevrit panel, tak se to vse udela spravne.
    ADAM
    ADAM --- ---
    nevim, mám panely permanentě otevřené.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ked pisete mejl v M2 a otvorite si bocny panel (akykolvek), tiez sa vam schova prava cast M2 "mimo" obrazovku / okno opery?

    tzn, ze nevidim prilohy a ani konce riadkov co pisem...
    KOKES
    KOKES --- ---
    evidentně je teda chyba u mě, díky
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    NIXIMOR: to jsem prave zkousel, a az asi na treti klik mi nabehlo flashovy pravy menu. Ale cely zivot jsem zil v domeni, ze je to js.

    Kazdopadne ten prispevek byl tady v klubu asi tak 15 sekund, takze mas bobrika za rychlost refreshovani :P
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    MEDWYN: Odkdy? Mapy jsou javascript, streetview je flash. Zkus si na streetview dat pravy klik a uvidis :)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOKES: jj ja myslel satelitni snimky (streat view moc nepouzivam, tam to nemuzu potvrdit)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOKES: street view je flashová aplikace, s tím Opera moc nenadělá (jinak na Opeře 10.60, Flash 10.1.85.3, Ubuntu 10.04, UPC 8mbit chodí streetview v pohodě) - jestli nemáš Flash 10, zkus na něj upgradovat. Satelitní snímky taktéž bez problémů.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PINCHE_GRINGO: ještě to upřesním, u mapy ok, problémy nastanou při satelitních snímcích/streetview. stojí to na prvky 236/270 a tak. winxpsp2 připojení 8mbit UPC
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOKES: Me jdou naprosto bez problemu, odezva do 0.5s. Win7 a OSX
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam