• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: hlavne nech z toho nespravia druhy firefox
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    no neeee je OK ale widgety bylo slapnuti vedle a obcas to chce neco vylepsit a ty user JS taky nejsou optimalni reseni :o)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: extensions? neeeeeeeeeee
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: Takze predstavili, ze bude Opera 11 a bude mit extensions, neco jako FF, a take ze bude Opera pro Android
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ARKIN: hmm, teraz uz ale nemozes otvorit x linkov tak aby ti ich to zacalo samo tahat ked skonci odpocet :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    ARKIN: aha, sorry, reagoval jsem na placený acc, neuvědomil jsem si to.
    KOKES
    KOKES --- ---
    TRIPLT: ach ne:-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Chm nemate nekdo problem s gmailem v opere? nejak mi nechce najet... pricemz v IE sem ho spustil uplne normalne :/
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ARKIN: ach ne :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera ma zitra velkou press conference:
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2010/10/13/watch-out-up-north-web-tomorrow
    co asi predstavi, HW akceleraci? Opera 11?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, já teda nevím, ale mně čas od času (řekl bych některé dny) chodí i přes POP, a to v OE nebo Thunderbirdu, všechny maily zdvojeně z GMailu. A logiku jsem v tom nenašel, i když to blblo, i když ne, šlo o maily z Google skupiny.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ARKIN: dík. jinak tenhle způsob funguje naprosto libově zatím. gmail se po tomhle nastavení fakt chová jako normální imap mail. jediný co se musí udělat a na čem jsem se zasekl - v opeře ten účet smazat, pak ho ve webovym rozhraní gmailu nastavit, a v opeře až potom nově založit...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ARKIN: no tak trochu do toho zabředám. teď jsem našel návod, jak "lehce" poštelovat nastavení samotnýho gmailu, aby se choval normálněji. zkusím, uvidím...:
    Opera Browser Wiki :: Using Gmail IMAP with Opera's built-in mail client (M2)
    http://operawiki.info/GmailIMAP
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    Mám v Opeře GMail přes IMAP, a kromě počátečních problémů se zdvojováním (viz
    ZUZU) jsem problémy neměl. Zas tak moc bych se toho nebál :).
    ADAM
    ADAM --- ---
    HADIAK: v mem pripade to neni u gmailu, ale u libovlného poštovního účtu (vše přes imap, pop3 nepouzivam)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmmm, bych sa az bal pouzivat gmail / rss jak vas pocuvam :)

    nastastie mi opera nepada (resp obcas padne, ale ani rss a ani mejly nepokazila/nezdvojila), takze s vasimi problemami som sa nastastie nestretol.

    zas je pravda, ze mam gmail na pop3 a nie imap. ale iny ucet mam cez imap a v pohode.
    ADAM
    ADAM --- ---
    ZUZU: mam porad vsechny emaily dvakrat. stane se mi to vždy když crashne opera.

    při každém crashi se načte další kopie - někdy mám každý email i třikrát, čtyřikrát...
    neskutečně mě to sere....


    taky mě pěkně štve, že při každým crashi příjdu o rss kanály. tím se pro mě stávají nepoužitelnými...


    ale u toho gmailu to může souviset i s něčím jiným - zahlídl jsem, že gmail nemá imap uplně standardní. má to nějaké jednoduché řešení, zkus zagooglovat.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ZUZU: odpovím si gůglem: http://www.ianbrown.cc/blog/getting-double-emails-in-opera-with-gmail-imap-format-mac-and-pc/
    ...sorry. třeba se to někomu bude hodit...
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravim, pouzivate tady nekdo mail klient v opere?

    pristupuju na maily pres imap. ted jsem zrusil svuj starej mail a misto toho jsem si zalozil gmail ucet, nastavil ho v opere, a najednou mi vsechny maily chodej dvakrat. nesetkal se s tim nekdo u gmailu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam