• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    zatím mě to překvapilo... nevím jestli mě ale má srát že třeba u NYXu neuvidím že mi někdo píše. zase při prezentaci mi v práci tam pořád něco nebliká ;-)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    A ještě by mě zajímalo, jestli jde nastavit ne/zmenšování připíchnutejch tabů.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: No mě to sralo velmi, protože jsem nevěděl, kde sem.


    WRONSKI: Návod na gesta myší mě sral rovněž.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    opera:config#UserPrefs|ShowGestureUI
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    přemýšlele jsme jestli mě to má srát nebo ne. Zatím se snažím zvyknout. Na většině webech nepotřebuji oční debug parametrů URL :)
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Používáte bookmarky

    30 hlasy od 30 respondentů

      WRONSKI
      WRONSKI --- ---
      Parameters at the end of web addresses are visually hidden when the address field is not focused.
      (You can disable this with opera:config#UserPrefs|HideURLParameter if you still want to see the whole address all the time.)
      KOC256
      KOC256 --- ---
      NECROMAN:
      hodim to jen do prispevku... protoze osobne mi to neprijde zajimave uvidime jak dopadne zakladni verze...
      KOC256
      KOC256 --- ---
      asi by to chtelo do zahlavi novou sekci "best of extensions" - co_to_dela-odkaz-kolik_lidi_vyuziva
      KOKES
      KOKES --- ---
      NECROMAN: google:-)
      CARTMAN
      CARTMAN --- ---
      KOC256: do toho sem se zamiloval strasne hned jak se to objevil :)
      NECROMAN
      NECROMAN --- ---
      nahodou extension, ktery umoznuje hledat slova s hackama a carkama jen zadavanim pismen bez hacku nema nekdo? ze napisu "hacky" a najde to i slovo "háčky"
      NECROMAN
      NECROMAN --- ---
      co takhle anketu - kolik mate bookmarku v Opere (+hodte nekdo navod, jak to snadno secist :) ):
      skoro nepouzivam < 20
      21 - 50
      51 - 100
      101 - 250
      251 - 600
      600+
      KOC256
      KOC256 --- ---
      NECROMAN:
      hmm. ted jsme objevil extensionu ktera mi prave umoznuje si ukladat adresy ktere chci jeste cist do "To-Read Sites" :)
      KOC256
      KOC256 --- ---
      funguje vam nekomu HTTPS pristup pres operu? mi to hlasi nejaky problem...
      KOC256
      KOC256 --- ---
      NECROMAN:
      kdybych to nemel na ocich uz bych se k tomu nikdy nevratil... ale neberu ti to. ja si to radeji nechavam na ocich v TABech a pokud si je budu moci seskupit tak to vyuziji...

      Ja zase nerad budu resit nejake ukladani a trizeni a pak mazani, ... ;-)
      NECROMAN
      NECROMAN --- ---
      KOC256: naklikany clanky si hazu do bookmarku a po precteni bookmark mazu, neasi :)
      OVECKA_MJ
      OVECKA_MJ --- ---
      MUI: oni uz opravili squid proxy VS opera https? :-O
      NECROMAN
      NECROMAN --- ---
      IRON_STORM: co rikate na tab stacking? podle me dalsi zbytecnost podobne, jako ve FF 4.0 to okno na shlukovani tabu. Od ceho mame bookmarky?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam