• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    FERENCZY: tak slava, v Opere 10.70, build 9071 je to fixnute, personalbar funguje ve vsech oknech, jde ale zatim o beta verzi.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    Nedavno jsem se tu ptal na problem personalbarem a vice otevrenymi okny (ne taby) Opery. Lista personalbaru se zobrazuje ve vsech oknech, pouze v prvnim jsou ale videt jeji polozky, v ostatnich oknech je prazdna. Nikomu se to tu nepodarilo nasimulovat (coz je divne), pritom jde o potvrzenou chybu. Ve verzi 10.70 by to melo byt vyresene. Zatim jsem ji nainstalovat nezkousel, ale brzy to overim, protoze me tento problem dost trapi uz pomerne dlouho (mam stale otevrena 2 okna a personalbar mi chybi vetsinou v tom, kde ho potrebuji :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOKES:
    kde je ICQ listicka? pokud pominu nasi narodni listicku seznamu ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    repast: tohle jste asi viděli, jak má vypadat správný BFU prohlížeč, že? http://img5.imageshack.us/img5/1985/1287427589624.jpg
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    LastPass uz je pro Operu, splnili slib (ze hned jak to bude mozne, tak to udelaji)
    https://addons.labs.opera.com/addons/extensions/details/lastpass/?display=en
    KOKES
    KOKES --- ---
    PIPIK: v pohodě, mám teda alfu a při compose zůstává na horním okraji otisk písma (asi z předešlé obrazovky? nevím) nic co by se nedalo rozdejchat..
    možná featurka z horní lišty googlu "would u like to translate?" která posouvá text dolu a dělá problémy na js stránkách
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    pouzivate nekdo u opery 11 mailovyho klienta? nejake problemy nebo vse funguje v pohode?

    jinak jsem taky pocital bookmarky, mam jich 523. ale vetsinu uz nepouzivam, odhadem tak 40. jak uz nekdo rikal, gugl je zabijak bookmarku :)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: jinak tak pravidelne navstevovanych je tak 30 + 12 ve speed dial
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: 1111 polozek #URL, omg
    C00BA
    C00BA --- ---
    tak u me je to 381 zalozek, ale je fakt ze je pouzivam hodne sporadicky, resp. je tam dost zahnilejch zalezitosti za tech par let co Operu pouzivam. Veci k prohlizeni nekdy v dohledne dobe davam radsi do Notes
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Zkusil jsem taky - 551 bookmarks.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    c:\Users\{%loginname%}\AppData\Roaming\Opera\Opera\bookmarks.adr

    v PSPadu jsem dal spocist (Ctrl+F) vyskyty #URL pokud to nekdo nekde nepouzije v adrese tak to odpovida.

    BTW ja jich tam mam 73 ale to spise z dob dedictvi jeste z mozily kdy jsme si bookoval co slo bo jsem jeste neznam silu googlu. dneska si myslim ze rychleji a aktualnejsi veci najdu online nez v bookmarcich kde je jich hodne beztak mrtvych
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ahoj, ode dneška mi začla blbnout Opera při přehrávání videí. Musí vždycky všechno načíst a přehrávání se spustí až pak. Dělá mi to na Youtube i na videu na iPrima.

    Nevíte, kde by mohl být problém? :( Možná jsem hrábnul do nějakýho konfigu... přenastavoval jsme si ale jen cache4 na jiný umístění.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: No to je ta nápověda na gesta myší. Když ty gesta používáš, nápověda je zbytečná.

    Jinak teda PreviewPopup je dokonalost.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    jsem to moc nepochopil :(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    mám to zakliknuté ale nevím co to dělá...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    zatím mě to překvapilo... nevím jestli mě ale má srát že třeba u NYXu neuvidím že mi někdo píše. zase při prezentaci mi v práci tam pořád něco nebliká ;-)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Nevyhovuje mi ani jedna možnost, bookmarky používám pro nastavení nickname, které pak píšu do adresového řádku když chci na tu stránku, takže prakticky do té položky v Menu nikdy nelezu. Je to širší okruh stránek než pro které používám speed dial, ale na to abych si někam uložila každou zajímavou stránku, ke které se budu chtít někdy vracet, na to mám delicious.com
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    A ještě by mě zajímalo, jestli jde nastavit ne/zmenšování připíchnutejch tabů.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: No mě to sralo velmi, protože jsem nevěděl, kde sem.


    WRONSKI: Návod na gesta myší mě sral rovněž.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    opera:config#UserPrefs|ShowGestureUI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam