• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz: jde nejak zakazat, aby po oznaceni textu na strane pomoci dvojkliku se mi automaticky NEzobrazilo kontextove menu? Jsem zvykly na dvojklik a Ctrl+C, ale kdyz je vyskocene okno, tak Ctrl+C nefunguje. Sice to kontextove menu obsahuje Copy a Paste, ale za tu dobu jsem si stale nezvykl.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    NECROMAN: Ony jsou na Facebooku reklamy? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: inzerenti :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: Facebook? on tu reklamni platformu jeste nekdo pouziva? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Opera Browser
    Due to a Facebook change we are unable to comment on our wall.. We hope this will be solved asap. We would like nothing more than to help you!

    teda to su problemy :/
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Jako nic jiného nezlobí, takže nevím, a znám to už přes rok, i když je to už asi 2 roky, co jsem čistil profil, resp. nastavoval znovu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DEFILER:
    zkus zjistit odkud to tahá. adresa zdroje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    tak to máš nějaké nakopnuté...
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Určitě ne, protože mám vypnuté pluginy, musím na ně kliknout, aby se teprve stáhly. Ale bude tam hodně JS, ostatně se tam i v části okna občas zobrazuje pozůstatek nějaké stránky z jiného tabu:-))
    DEFILER
    DEFILER --- ---
    EPICFAIL: nepomohlo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IRON_STORM: IE9 bude v tomto tedy dost nepouzitelny, kdyz sdili na stejne liste adresovou radku a taby...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    abo daco s mejlom? rss?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    DEFILER: Zkousel jsi vypnout podporu torrentu pres opera:config ?
    DEFILER
    DEFILER --- ---
    EPICFAIL: me napadlo, link jsem bloknul a jsem na jedne strance na googlu treba, a i tak by to nebyl takovy traffic, to se chova fakt kdyby byl pusteny nejaky hidden torrent


    HADIAK: to uz by ho davnou stahnul ,, uz jsem tam natahl asi 600MB :)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    DEFILER: pripadne jestli zrovna neprobiha sync opera Linku, pripadne jeste autorefresh nejake stranky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DEFILER: nesnazi sa o stiahnutie update? sice, to by nebol up... virus? :)
    DEFILER
    DEFILER --- ---
    nevite cim by mohlo byt ze mam na opere podle netlimiteru obrovsky traffic (cca 300-500kb up i down) v idle stavu tzn, mam treba otevrenou jednu stranku.
    torrent pusteny nemam, unite server, sdileni a je nevim co taky ne
    jiny browser to nedela

    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK:
    neobsahuje ten chyt nejaky FLASH? ten je dost zlo a dost clouma jak s pameti tak obcas i s procesorem...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Včera jsem dosáhl trochu jasnějších výsledků, zkusil jsem chatování pár hodin, ale tentokrát jen v pár tabech/místnostech a v private window. Velikost v paměti brzy narostla na 800-900 MB. Ale kupodivu nějak vydržela a po zavření tabů s tím chatem se za usilovného chrastění disku během minuty vrátila na nějakých 400-500.
    M0R
    M0R --- ---
    IRON_STORM: pravda, mam otevrenejch 21 tabu a prace v opere je stale mozna bez vetsich komplikaci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam