• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    ADAM: thx
    ADAM
    ADAM --- ---
    zkopiruj soubor wand.dat ze stareho profilu do noveho.

    slozku profilu zjistis kdyz napises opera:about
    MEPHISTO
    MEPHISTO --- ---
    Zdravím, mám dotaz: reinstaloval sem systém, kvůli upg hw a můj dotaz se tedy týká přenesení správce hesel ze starého adresáře do nové opery. Již se mi povedlo importovat záložky, bohužel na kopírování hesel sem nenarazil.

    Díky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Issues with Opera 11 mouse gestures?! Read this.Very likely to be solved soon by the staff - Opera browser - Opera Community
    http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=850712
    Issues with Opera 11 mouse gestures?! Read this.Very likely to be solved soon by the staff
    Listen up, came across a promising quote from an Opera developer on this forum regarding the mouse gestures.
    It will be back to what it used to be. Splendid news!

    simply highlighted it, copy & paste :

    Quoting one of the Opera-Developers:
    The visual hints don't change how mouse gestures are triggered. I am currently in the process of reverting the mouse gesture recognition system to work like it used to. (Sorry that it ended up being released as is, but I can only work so fast. :-) So you should get your old mouse gestures back in the next release. In the meantime... try to move big? :-|

    FWIW, initial tests of the new system were positive, so we decided to go for it... but we later found that more and more people were having a much harder time of it. So it's back to the old way in the next release. Sorry for the inconvenience!
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    CALIBOS: Me naopak na zlepseni gest pomohlo snizi treshold :) Daji se pak provadet na daleko mensim prostoru
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    ARKIN: Moc ne :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: asi iba otvorit kopiu okna (ctrl+shift+alt+n) 4x, v kazdom otvorit dany vyrobok a mas to aj s historiou. a netreba ani extension, stacia zakladne vlastnosti opery.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ted me napadla jedna cool ficura - v Opere asi neni mozne nejak nastavit, ze kdyz z jednoho webu otevrete odkaz "v novem okne", aby i ten novy odkaz mel historii toho puvodniho? Casto se mi stava, ze treba na internetovem obchode otevru z prehledove stranky 4 vyrobky v novych oknech, ale v tech novych oknech uz nemam historii prochazeni, coz stve... implementace by nemusela byt nijak tezka.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: s tim jsem si hral, ale rozdil jsem moc nepocitil. Jak se rika: neupdatuj to, co funguje :) Dokud se neobjevi extension, ktery vylepsi chovani adresove radky na zpusob Omnibaru v Chrome, tak nemam duvod prechazet na novou verzi.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EXAGE: to brzo :D mam tu porad 10.63 a nepamatuju, ze by mi nejake gesto nezaregovalo. Kdezto na druhem kompu je to tak ve 25% kdy to nereaguje.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Začíná mi docházet trpělivost s gestama....
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Dela mi to obcas taky, je to jak rikaji ostatni - externi prvek, na ktery se treba kvuli nahodne ztracenemu packetu ceka "donekonecna", nejcastejc prave google analytics, reklamy, navstevnost, externi css/js a nebo nejakej ajax.
    KOKES
    KOKES --- ---
    PINCHE_GRINGO: j, reklamy jsem tipoval první, ale na premiovce nejsou ne?
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOKES: Na nekterych strankach se mi to stava, nejcasteji diky ruznym reklamam a trackovacim kodum, jak ostatne pise i mvek
    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak tohle bývá časté různě, někdy se i to stane i na mém webu, a pak je na vině obrázek TopListu nebo kód Google Analytics.
    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, tohle znamenalo 53/54 prvků načteno a jeden stále ne. co to bylo se snad dozvím z dragonfly, chyba asi bude buď v opeře, nebo v nastavení sítě, pochybuji že nyxu, dělá mi to občas napříč internetem.
    Objevuje se to fakt jen někdy. Díky za pomoc, když to vyřeším, postnu to.
    NYX
    NYX --- ---
    SLUPKA: no ja nevim, co presne je za problem, jen rikam, ze navazane spojeni cekajici na data je u nyxu normalni. jestli jsem to pochopil spatne a deje se tam jeste neco jineho, tak to nevim. mozna je problem v tom, ze se stale ukazuje loading a pritom by se to melo tvarit, jako ze je uz hotovo. v opere se nevyznam, tak si nejsem jisty, co je mysleno tim "tohle" :)
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    NYX: To se mi nezdá, to by to muselo dělat všem a pokaždé, ne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOKES: to je ten chat a ostatni realtime funkce...otevre se spojeni a ceka se, jestli neprijdou nejaka data.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: imho ajax, ked nieco blbo v spojeni...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam