• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FND
    FND --- ---
    HADIAK: ne e ..

    PISKVOR: to neni otazka jenom dneska, mne to nefunguje asi uz 14 dni./
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FND: Ja dnes vidam "Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo", z cehoz usuzuji, ze zavada nebude na mem prijimaci.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: dole na nyxe ta ikonka; nemas pri nej hodinky?
    FND
    FND --- ---
    nevite cim muze byt to, ze mi tady na nyxu prestalo fungovat "upozorňovat na zprávy okamžitě" (tj.to, ze mi prisla nova zprava, vidim az po refreshi,atd.), pak taky nevidim , ze v diskuzi pribyl novy prispevek, atd. (java script mam povoleny) ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI:
    to je dobre vedet :)
    HASH
    HASH --- ---
    WRONSKI: lol!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: ha! tak o tom som ani nevedel :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    BTW, je to v kontextové nabídce - při kliknutí pravým tlačítkem na ten globus vedle adresy.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HASH: to nebolo treba :)
    HASH
    HASH --- ---
    HADIAK: ! , moje lenost ti poslala 10 dnu premiovky jako vyraz diku...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Nebo
    opera:config#UserPrefs|ShowFullURL

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HASH: preferenkie > advanced > browsing > show full web address...
    HASH
    HASH --- ---
    Nevite jak vypnout to vizualni zkracovani URL v adress baru nad strankou?
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: ale bude, ostatní SW funguje jak má...ten pc byl ve spánku třeba 8 hodin ale s tím že sem shodil všechny aplikace než sem ho uspal a pak je spustil znovu..a dělá to pokaždý
    FND
    FND --- ---
    tak nakonec pomohlo vypnout dynamicke vyhledavani na googlu (coz ale taky nebylo uplne jednoduche,jelikoz se mi porad zas zapinalo.))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FND: Google má JS redirect na všech výsledcích hledání (skrz nějaký vlastní redirector); nemáš u google.com , nebo tom redirectoru zákaz cookies nebo tak?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FND: na stranke mohol byt nejaky redirect, teraz neviem presne ktora hlavicka mi toto robila
    FND
    FND --- ---
    nevite co muze zpusobovat to, ze kdyz v googlu kliknu na nejakou stranku a pak se z ty adresy chci vratit zpet na ty google results,tak me to zacne porad hazet zpatky na tu predchozi stranku.. ?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tenhle ma vazne rad Operu :)
    YouTube - IS OPERA FAST?ASK BLACK GUY
    http://www.youtube.com/watch?v=FMeKLCBvH7w
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: v outboxe daky mejl co ma zleho adresara? alebo daky mejl co ma viac adresatov a jedna z toho je zla?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    netusite co znamena tato chyba? uz sa mi tu treti den objavuje, ale maily normalne odchadzaju a prichadzaju
    Chyba v zadání adresáta [553-5.1.2 We weren't able to find the recipient domain. Please check for any553-5.1.2 spelling errors, and make sure you didn't enter any spaces, periods,553 5.1.2 or other punctuation after the recipient's email address. y1sm3132494fak.39]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam