• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak to, že odešlu formulář a dostanu hned error a musím se vrátit zpět a znovu ho odeslat, to se mi děje i s novým veřejným buildem. Nicméně snad přestalo padání při stahování souborů, aleluja.

    Bohužel stále se chová divně otevírání nové záložky ze stránky ve skupině záložek...:-/

    Všiml jsem si ale vtipného chování (asi i u starších verzí), třeba na Lapiduchu nebo Lopuchu je v záhlaví lišta s odkazy po webu. A když je ve fóru nějaký obrázek a já ho dám přetáhnout myší, ale část ho je pod tou lištou, tak se mi přetahuje obrázek i s tím výřezem lišty:-) (zkrátka Opera vizuálně přetahuje prostě to, co je v dané ploše obrázku vidět).
    Nicméně to je jen kosmetika a navíc jsem snad ještě nikdy ten obrázek nepotřeboval přetáhnout, to se mi stane vždycky omylem:-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tak potom nech tu kolonku zrusia uplne, ale nie aby tam pisali hluposti. takto iba klamu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    a k cemu ti to vubec je? zda se mi ze resis blbosti... Opera je prohlizec ne detektor spravnych mime-type :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ja dufam, ze je z ich strany len take odbocenie, a ze to velmi rychlo vratia tak ako to bolo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    vetsina uzivatelu nepochopi ze opera je inteligentni a tak ukazuje to co vetsina uzivatelu ceka


    TRIPLT:
    smaz co se da (soubory, cookies, ...). pripadne asi nejaky cisty install no :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hmm tak opera stale zlobi... kvuli blbeho emailu fakt aktualne musim pouzivat IE... :(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm ale volaco uz stihli posrat :/

    vlastnosti obrazku necekuje realne, ale len trapno da priponu do properties (aj ked to nie je pravda!).

    (= ked je bmp premenovane na jpg auploadnute, pred tym korektne ukazalo 'image type' bmp, teraz ukaze jpg) = fail. :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    no, ma daky strasiakovy den :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Tak jo uz to konecne jde.... psychyckej natlak na operu kdy sem byl nucen otevrit IE tak pochopila ze bojkotovat me nemuze :-D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    web... zajimave :o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TRIPLT: gmail mi ide cez web v pohode. alebo myslis pop/imap?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hmm parada po updatu mi nenajizdi email na gmailu....
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ma stastie! po restarte sa chova normalne. asi to pred tym pustilo daco "ine" (bolo to v dakom divnom jazyku (svk/cz?) nefungovali tam ani skratky :) )

    teraz uz je vsetko OK. ale vylakala ma!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mno super.. automaticky update mi rozdrbal setting opery; nema mejly, nema nic :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 11.01 je venku, uz jsem ji nainstaloval a zatim se ta mysi gesta tvari pouzitelne... uvidime
    FND
    FND --- ---
    HADIAK: krome toho chatovaciho okna mam vsechno zaskrtle, tak jak jsem to mel jeste , kdyz to fungovalo ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: a mas tam nastavene veci, ktore nastavene byt maju?
    FND
    FND --- ---
    HADIAK: ne e ..

    PISKVOR: to neni otazka jenom dneska, mne to nefunguje asi uz 14 dni./
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FND: Ja dnes vidam "Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo", z cehoz usuzuji, ze zavada nebude na mem prijimaci.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: dole na nyxe ta ikonka; nemas pri nej hodinky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam