• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Od jedenáctky se mi při F5 nerefrešuje CSS. Aby se to načetlo znovu, musím restartovat celou Operu.
    Nevíte někdo co s tím? (V history mám Check document Always, pokud by to s tím souviselo.)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    MVEK: Samozřejmě 11.10 alpha :)

    Spíš jsem si okomentoval vlastní pomalost, protože jsem si toho všimnul až po delší době. A teď jsem si uvědomil, že naprosto stejně to děla Firefox.
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: A jak jsi toho docílil? Nebo máš nějakou novější verzi Opery, než klasickou stable? otevřel jsem jak fórum, kde je obrázek, co mi leze za roh, a hází tak posuvníky, tak samotnou url toho obrázku, a vždy jen posuvníky, kurzor se nijak nezměnil a klikání nic nedělalo.

    (Blbá otázka, ale nebyla to náhoda na konkrétním webu, který to má sám v sobě jako funkcionalitu?)
    ADAM
    ADAM --- ---
    a d&d pro obrazky je k cemu? nikdy jsem nepochopil
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (tam je defaultne zapnute fit a nejde tam ani d&d a podobne vychytavky co inak s obrazkami robit idu...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: prilohy su kapitoly sama o sebe. tam sa to chova uplne inak :/
    ADAM
    ADAM --- ---
    HADIAK: imho mi to momentálně dělá i při otevírání obrázku jako přílohy emailu.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Myslím to, že když je obrázek větší než viewport, tak se zmenší (tak, jak by to udělalo nyxácké css), a kurzor je lupa s plusem. Když kliknu, tak se zvětší a kurzor se změní na lupu s mínusem.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: no.. ak sa otvara obr na stranke s atributom width 100% tak minusko nepomoze.
    ADAM
    ADAM --- ---
    alebo tlačítko num-? 
    (které mi tedy ale posl. dobou občas nefunguje - možná u některého druhu obrázků - nevím)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    alebo nyxacke CSS? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: Myslíš "fit to width", které funguje ale nejen na obrázky, ale na celou stránku?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Až teď jsem si všiml fičury zmenšování obrázků větších než je šířka okna...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ale tohle je fakt docela rychlý.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: trochu to pripomina ten stary vtip s Intel procesorem - pocita rychle, ale spatne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    skoro bych jim doporucil v ramci udrzitelneho pokroku verzi zmrazit a jednu pulverzi udelat jen opravy chyb... zda se mi ze opera nikdy nebude v TOP prohlizecich a tim ze prinese 5 novych ficur toho nedocili... to by musela zatlacit asi trochu jinde...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: pravda, sice pridaji hromadu ficur, ale dalsi chyby nasazi... treba ted mi dost vadi par drobnosti v mailu, Paste&Go je rozbite, + ikona vedle tabu ma spatne aplikovany skin, u jQuery v Dragonfly nefunguje spravne F10, u mnohych richtexteditoru spatne funguje odradkovani a dalsi a dalsi...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    rychlý vývoj opeře moc neprospívá... s každou novou verzí mi čím dál více padá a zasekává se... :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 11.10 prvni build!
    Opera Desktop Team - A first glimpse at Opera 11.10 “Barracuda”
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/02/17/a-first-glimpse-at-barracuda

    Ten list oprav je hodne vyzivny!
    MVEK
    MVEK --- ---
    V Opeře 11.01 (Build 1190) mi najednou nejde nahrávat ikonky na většinu diskusáků a redakčních systémů, včetně Nyxu, tady se mi údajně po úspěšném nahrání zobrazí prázdný rámeček. Přitom upload souborů obecně funguje, třeba na sklad.obrazku.cz jsem obrázek uploadoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam