• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    pozeram ze nova opera pekne dosrala zobrazovanie obrazkov vacsich jak monitor. ok, to ze sa zmensuje je sice neprijemne ale prekusit by sa to snad aj dalo. ale ked si obrazok zvacsim, tak nefunguje scrollovanie. resp. funguje divne
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOODMAKER: hmm takže asi safari .)
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    HADIAK: Ja jsem ji na Windows vypnul a zapnul Chrome, protoze finalni verze je tak odflaknuta, ze uz to nehodlam tolerovat. Na OSX funguje bez problemu vsechno, krome zpraseneho Speed Dialu, coz vyvojari prekvapive nazyvaji feature a ne bug... Pri aktualizaci (na OSX) zmizely vsechny bookmarky, trvalo to dve hodiny, nez se pres link zaktualizovaly zpet. Ale to byl jenom detail.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    CARTMAN: co to ?
    E42
    E42 --- ---
    No co se Opera Linku týče, tak si v nové verzi nějak plete osmičku s devítkou, protože se mi v něm přehodily položky SpeedDialu č. 8 a 9. Na ostatních synchronizovaných strojích (jedno PC se starší verzí Opery a telefon s Operou Mini a Mobile) jsou ty položky správně. Hloupý je, že když to v nový verzi opravím, je to obráceně zase v tý starý. Ostatní položky jsou OK.
    Setkal se s tím ještě někdo?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    KEITHHSTER: operasync ftw
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    no mě se zaktualizovala během chodu - smazala mi celej ryhlej přístup + pokaždý při zapnuti se ptá ... přitom mám nastavenej ryhlej přístup .. omg
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nova opera ma zacina srat...

    na jednej stranke (kde je 90% flash, a flash mam vypnuty) si zoberie 70% cpu a NIC nerobi...

    na google mi prestalo fungovat next s mouse gesture a tie obrazky.. tie ani nespominam.

    a celkovo sa mi zda pomalsia :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Hmm, jak tak koukam, tak v Opere 11.10 jsou opet rozbite Labels u emailu - pokud emailovy server nepodporuje synchronizaci labels, tak se jednoduse po restartu Opery vsechny ulozene labels u emailu zrusi, protoze se aktualizuji ke stavu ve schrance "kde zadne labels nejsou". Toto poprve fungovalo v Opere 11.01 tak, ze se labels nesynchronizovali, pokud je server nepodporoval - ted se to opet deje a labels mizi.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tamil - How to add/edit keyboard shortcuts in Opera?
    http://my.opera.com/Tamil/blog/add-modify-keyboard-shortcut
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Actions:
    Copy & New page & Go to page, "http://www.google.com/search?q=%c&hl=cs&lr=lang_cs&num=20&safe=off"

    PIPIK: Actions:
    Copy & Paste and go background, "http://www.google.com/search?q=%c&hl=cs&lr=lang_cs&num=20&safe=off"
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    a je nejaka funkce/zkratka, aby to vyhledavalo oznaceny text v novem tabu na pozadi?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Lze v tom novém speed dialu smazat to tlačítko "nastavení" nahoře ve speed dialu ?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    sranda je, ze ja som to vobec nemenil, a afaik ak sa menia klavesove skratky, tak defaultne si opera zmeni sama bez pytania.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Tj, první věc, kterou po instalaci Opery na novej počítač dělám: příkaz "Paste and Go" na Ctrl+B :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mozno stary zombik, ale dobry zombik :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: len tam mas zombika zo starsej verzie. ale ja som si ctrl shift v tiez upravil spat na ctrl b
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: u mna ctrl b vlozi do url riadku to co je v clipboarde. [mam povolene jednoklavesove skratky, mozno to ma vpliv?]
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: Ctrl+B otevira bookmarky, neni to jinak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam