• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    LUDO
    LUDO --- ---
    NECROMAN: funguje bez problemov
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz - funguje vam v Opere 11.10 zakladani novych sub-folderu v bookmarcich? V rootu mi zalozeni nove slozky funguje, ale uvintr jine slozky se nic nestane, divny bug.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    nesel by udelat nejakej downgrade? Vidim, ze automaticky aktualizace vypnu, protoze je s tim vic prace nez uzitku...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EXAGE: 10 prispevkov pod tebou je link... ja som pouzil linknute .js a spokojnost (aj ked je opera v zobrazovani obrazkov teraz 5x pomalsia ako starsia opera...)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Vypínal už někdo to inteligentní zmenšování obrázků ? Nemůžu najít (a jsem línej) :) Díky za rady.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Tak je na to uz nejakej bugfix nebo porad nic?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRACTAL:
    v RC to byl bes a des ted uz mi to prijde daleko lepe pouzitelne...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    HADIAK: To jdou - ale to ja nechci. Ja mam nakonfigurovany dulezity odkazy na speeddialu a nevidim duvod, proc to ted zase pracne rochnit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FRACTAL: a nejdu ti pridavat cez [+]?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me speeddial nebezi vubec - mam tam jen jednu stranku. Zacinaji me s tim hosi trochu nasirat. Ladej veci, co fungujou a na dulezity prdej.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak jo, tahle verze se moc nepovedla. Na XP mám obrovský lagy (třeba script na imageshack mi Operu vytuhne na deset vteřin a víc), při refreshi na uloz.to mi to spadlo, některý stránky se mi vykreslujou na etapy a jenom občas...
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    MLOK_: U mě bez problémů....
    MLOK_
    MLOK_ --- ---
    Funguje vám v 11.10 automatická aktualizace stránek ve speedialu? V minulý verzi mi to fungovalo bezchybně, teď se to dá aktualizovat leda ručně :-/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak .js nahodene.
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Hele, jak vypnout tu featuru 11.10ky, která dělá, že otevřený JPG se dá zoomovat na velikost obrazovky? Samotná featura mi tolik nevadí, ale problém je, že když přepínám taby přes rmb+wheel, tak se to pak automaticky scrolluje a je to dost nepraktické
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ARKIN: dyď tam nejde nic vidět
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Funguje vám pořádně Opera link na speed dial?
    Když smažu nebo přidám, tak se aktualizuje, ale když přehodim adresy nebo pozice, tak to důsledně ignoruje.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ta fotka:))

    YouTube - Share easily with Opera Unite
    http://www.youtube.com/watch?v=ivshJ-qyg5w
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    HADIAK: heh, pardon, čet sem jenom zběžně :)
    takže jedinej nejsem :). zkoušel sem omezit "kradení" paměti, ale bere to pořád hodně
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PROCKOOP: ano, aj som to o par prispevkov nizsie pisal :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam