• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FRACTAL: a nejdu ti pridavat cez [+]?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me speeddial nebezi vubec - mam tam jen jednu stranku. Zacinaji me s tim hosi trochu nasirat. Ladej veci, co fungujou a na dulezity prdej.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak jo, tahle verze se moc nepovedla. Na XP mám obrovský lagy (třeba script na imageshack mi Operu vytuhne na deset vteřin a víc), při refreshi na uloz.to mi to spadlo, některý stránky se mi vykreslujou na etapy a jenom občas...
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    MLOK_: U mě bez problémů....
    MLOK_
    MLOK_ --- ---
    Funguje vám v 11.10 automatická aktualizace stránek ve speedialu? V minulý verzi mi to fungovalo bezchybně, teď se to dá aktualizovat leda ručně :-/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak .js nahodene.
    SAVANNAH
    SAVANNAH --- ---
    Hele, jak vypnout tu featuru 11.10ky, která dělá, že otevřený JPG se dá zoomovat na velikost obrazovky? Samotná featura mi tolik nevadí, ale problém je, že když přepínám taby přes rmb+wheel, tak se to pak automaticky scrolluje a je to dost nepraktické
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ARKIN: dyď tam nejde nic vidět
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Funguje vám pořádně Opera link na speed dial?
    Když smažu nebo přidám, tak se aktualizuje, ale když přehodim adresy nebo pozice, tak to důsledně ignoruje.
    OTZ
    OTZ --- ---
    ta fotka:))

    YouTube - Share easily with Opera Unite
    http://www.youtube.com/watch?v=ivshJ-qyg5w
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    HADIAK: heh, pardon, čet sem jenom zběžně :)
    takže jedinej nejsem :). zkoušel sem omezit "kradení" paměti, ale bere to pořád hodně
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PROCKOOP: ano, aj som to o par prispevkov nizsie pisal :/
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Sem jedinej, kdo má od Opery 11 potíže s občasnou pomalostí? Jasně, chápu, že novější verze všeobecně u prohlížečů nabízej nový funkce a to vyžaduje často hodně paměti, ale ten skok mi připadá neúměrnej.
    Ještě bych upozornil, že prohlížim pořád prakticky stejnej obsah, co se flashů týče apod.

    Operu používám na Windows 7, na Ubuntu sem kvůli místu přešel na Chrome (děs!! :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    Oni nas chcu fakt donutit prejst ku konkurencii
    ADAM
    ADAM --- ---
    NECROMAN: mě to funguje tak jak popisuješ (čili otevře max. okno a zároveň se tam ten tab přesune) - s tou drobnou vadou, že se to otevře v tom původním monitoru, nikoli v tom druhém, kam jsem to přesunul.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ADAM: akorat neni mozne kdyz mas jedine okno opery s taby, tak pomoci jednoho drag&drop docilit toho - vzit tab, presunout ho na druhy monitor a tam ho pustit = maximalizovat jako nove okno - u Chromu to funguje jako nic, u Opery je treba nejprve jeden drag& drop - vytvorni nove okno, a druhym dragem ho presunu a maximalizuji na druhem monitoru.
    ADAM
    ADAM --- ---
    NECROMAN: když čapnu tab a přesunu ho někam do volného prostoru, otevře to nové okno s tímto tabem.
    pokud ho přesunu do vedlejšího okna opery, tak ho můžu umístit do tohoto okna (mezi libovolné dva taby, kam ho pustím).

    imho logické chování.

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: yep. najtrapnejsie je, ze ked je mensi ako okno a manualne ho zoomujes, tak ho nezoomnes ani tak viac ako je okno :D :D

    (ano, ide to kliknutim.. ale WTF? ked zoomujem, este aj klikat?)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    pozeram ze nova opera pekne dosrala zobrazovanie obrazkov vacsich jak monitor. ok, to ze sa zmensuje je sice neprijemne ale prekusit by sa to snad aj dalo. ale ked si obrazok zvacsim, tak nefunguje scrollovanie. resp. funguje divne
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    WOODMAKER: hmm takže asi safari .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam