• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nemas daku proxy zapnutu / po ceste? prip skus https vs http.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    předčasná euforie - toto vede k opakovatelné chybě... crash Opera :-(

    Vyskytl se problém, který si vynutil ukončení Opery. Chcete-li pomoci předcházet podobným problémům v budoucnu, prosím, zašlete nám níže uvedené chybové hlášení.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    tak po zapnutí Opera Turbo přihlášení funguje, po vypnutí opět ne...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    ADMIX: jj, bude to u mne, ale nevím jak to vyřešit :-(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MJUGEN: to vypada na neco u tebe, zacykli se na loginu, u nas ok :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    MJUGEN: uff nestras nastesti jde...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    ani když zruším wand.dat...

    když napíšu špatně heslo, tak se mi správně vypíše Zadáváte špatné jméno nebo heslo., ale když správně, tak se nic nestane a pořád je tam přihlašovací stránka...

    po pěti pokusech se rozrůstá i adresa - po 5. pokusu o přihlášení http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    HADIAK: pořád nic :-(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MJUGEN: skus vycistit cache/history... ? a tie veci tam... prip. cookies skontrolovat.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    HADIAK: sakra... už jsem ji přeinstaloval, zakázal všechny pluginy... restartoval a pořád to nejde :-(
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MJUGEN: ide, ved som lognuty :)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    taky vám nejde se v Opeře přihlásit do NYXu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: mam flashblocker; to je imho to co myslis. a napr jutrubku klikat nemusim, ten .JS ju ma vo whiteliste. a to v podstate povazujem za vypnuty flash. ale napr v praci flashblocker nemam a tam mam plugins off.
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: A proč ho vypínáš? Jestli kvůli reklamám, tak na to je lepší (jen kdybych si vzpomněl, kde se to nastavuje) možnost všechny pluginy aktivovat až po kliknutí (pak sice na YT musím kliknout do videa dvakrát, ale jinak mám všude místo Flashe tlačítko play, a až po kliknutí se natahuje).
    MVEK
    MVEK --- ---
    TRIPLT: ANo, děje. A nemusíš stahovat, můžeš si (já vím, taky lenost:-)) někde v nastavení vypnout spouštění PDF Operou, a pak v dialogu dát vždy Open, a stáhne se to do tempu.

    Ale jak říkají ostatní, na jiném počítači mi padá Opera při prohlížení PDF, ale tam je starší Adobe. Na druhou stranu je praktické moct se přepínat mezi pár PDF v tabech, než v oknech nějakého readeru.

    A btw. mně občas odscrolluje i stránka v Opeře, v souvislosti s nějakou jinou aplikací, ale nevím s jakou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: tak s Flashem problem nemam, ale Silverlight mi v Opere pravidelne pada - jakmile vidim na webu Silverlight, tak hned radeji volim "Open in IE9" v kontextovem menu
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Mne na Opeře štve hlavně chaos při stahování dlaždic v mapových aplikacích. Děsně často se mi stává, že si je mezi sebou prohází a pak je celá mapa v prdeli :/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: v opere sa mi zda ze je pomalsi, napriklad
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: na 90% ho mam vypnuty, ale ked ho zapnem tak mi funguje "korektne" (v ramci moznosti flashu). co mas za problem?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    opera by uz konecne mohla vyriesit problemy s flash pluginom, nechapem preco v kazdom browseri funguje flash normalne len v opere nie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam