• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: mne sa to chovanie tak isto zmenilo.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Nemůžu potvrdit, prohazuje se mi to vzorně. Version 11.50, Build 1074, XP
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    da se v Opere 11.50 ve speed dialu nejak prohodit 2 ikonky mezi sebou? jedine, co mi to ted dela, je bud vlozeni nebo vyjmuti ikonky z na misto + posunuti vsech o jedno dopredu neob dozadu, coz vazne nechci
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    11.5 prekvapila, zas to bezi nejak rychlejc a vzhled je zametenej, prijemnejsi :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Smysl mají spíš různé radary a družicové záběry, např. zprostředkované/zajištěné CHMI.cz, ale nevím, zda na to jsou gadgety, já takhle mám otevřené dva až tři taby pořád:-).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: len pre zaujimavost :) ani na speed dial necucim nonstop, takze to vidim len obcas, ale je fakt, ze to obcas pri obliekani pomaha. ludom vonku neverim - urcite nepouzivaju operu a ani weather widget!
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: nikdy som nepochopil potrebu tolkych ludi vediet aktualne pocasie. Predpoved este pochopim ale aktualne pocasie? Ci prsi vidim z okna a teplotu ak treba tak si zistim. Ale naco ju treba mat sustavne na ociach. Priblizne aka je teplota na oblecenie viem aj bez presneho udaja rovnako pohladom z okna.

    Inak sa chcem spytat ako vam funguje synchornizacia blokovaneho obsahu cez Opera Link? Z mojich skusenosti to vidim na to, ze si budem muset nadalej zalohovat urlfilter.ini
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm po restarte sa fixla :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a uz aj bug :D :D ikona kosi v mouse overy je capataaaa... no nic; idem pracovat :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmm aka prestylovana...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: 11.50 ale uz!
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Už rok a čtvrt .)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jo, Opera 10.50 mě na XP překvapila. Naběhla mi s čistým profilem. Tak jsem se podíval do aboutu a ze záhadných důvodů jsem měl profil v Data aplikací\CProgram FilesOpera (ne, nic mi v tom nechybí,t akhle to bylo). Tak jsem si tam vše překopíroval, ale zdá se, že po restartu Opery už se načetla ze správné cesty Data aplikací\Opera
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera 10.50 final je venku
    Opera browser | Faster & safer internet | Free download
    http://www.opera.com/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PROCKOOP: http://www.google.com/preferences?hl=en

    Google Instant
    o Use Google Instant — predictions and results appear while typing
    • Do not use Google Instant
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    HADIAK: máš link prosím?

    a ještě mimo bych se chtěl zeptat, jestli se dá vypnout takový to zvětšování listů dolů - buď kolečkem nebo tahem
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ..este, ze sa to da vypnut :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    asi ma zacina srat ten ajax google search... sa neda s klavesnice potom ani prepnut do noveho tabu, furt to hlada "222" :/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Swordfish Release Candidate 1
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/06/23/swordfish-rc1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam