• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    LUDO
    LUDO --- ---
    ADMIX: nevermind
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUDO: wait, what? :) rpm na systemech s rpm, deb na debian-based
    LUDO
    LUDO --- ---
    tak sa informacne opytam takto *.rpm alebo *.deb

    co robi problem?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PROCKOOP: jj, ja z vizualnich duvodu pouzivam cerne pozadi s bilym pismem, starsi opery to proste ignorovaly a jely si svuj skin, novejsi si CAST preberou ze systemu a jeto v prdeli :(
    pozoruju to vlastne celou 11.x verzi
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ADMIX: já mám asi jinej skin v linuxu, takže problém nemám :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zkusil jsem 11.50 pod linuxem, stale si prebira ze systemoveho skinu jen nektere hodnoty, takze stale bile pismo na bilem pozadi. Rollback to 10.11 :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WRONSKI: me se proste pri pretazeni polozky ta tazena na misto vlozi, ne prohodi s cilovou, a to nechci.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: mne sa to chovanie tak isto zmenilo.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Nemůžu potvrdit, prohazuje se mi to vzorně. Version 11.50, Build 1074, XP
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    da se v Opere 11.50 ve speed dialu nejak prohodit 2 ikonky mezi sebou? jedine, co mi to ted dela, je bud vlozeni nebo vyjmuti ikonky z na misto + posunuti vsech o jedno dopredu neob dozadu, coz vazne nechci
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    11.5 prekvapila, zas to bezi nejak rychlejc a vzhled je zametenej, prijemnejsi :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Smysl mají spíš různé radary a družicové záběry, např. zprostředkované/zajištěné CHMI.cz, ale nevím, zda na to jsou gadgety, já takhle mám otevřené dva až tři taby pořád:-).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: len pre zaujimavost :) ani na speed dial necucim nonstop, takze to vidim len obcas, ale je fakt, ze to obcas pri obliekani pomaha. ludom vonku neverim - urcite nepouzivaju operu a ani weather widget!
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: nikdy som nepochopil potrebu tolkych ludi vediet aktualne pocasie. Predpoved este pochopim ale aktualne pocasie? Ci prsi vidim z okna a teplotu ak treba tak si zistim. Ale naco ju treba mat sustavne na ociach. Priblizne aka je teplota na oblecenie viem aj bez presneho udaja rovnako pohladom z okna.

    Inak sa chcem spytat ako vam funguje synchornizacia blokovaneho obsahu cez Opera Link? Z mojich skusenosti to vidim na to, ze si budem muset nadalej zalohovat urlfilter.ini
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm po restarte sa fixla :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a uz aj bug :D :D ikona kosi v mouse overy je capataaaa... no nic; idem pracovat :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hmm aka prestylovana...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E42: 11.50 ale uz!
    E42
    E42 --- ---
    NECROMAN: Už rok a čtvrt .)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jo, Opera 10.50 mě na XP překvapila. Naběhla mi s čistým profilem. Tak jsem se podíval do aboutu a ze záhadných důvodů jsem měl profil v Data aplikací\CProgram FilesOpera (ne, nic mi v tom nechybí,t akhle to bylo). Tak jsem si tam vše překopíroval, ale zdá se, že po restartu Opery už se načetla ze správné cesty Data aplikací\Opera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam