• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    "Zalozte si vlastni kapelu" - tak tohle nema chybu :D
    Choose Opera - And now for something completely random: Your own band
    http://my.opera.com/chooseopera/blog/2011/07/19/and-now-for-something-completely-random-your-own-band
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: zatvarat ich a prip znovu otvorit? (ctrl w / ctrl z)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevite jak identifikovat presne tab ktery mi vytezuje procak? V system taskl vidim jen porad ze jedno radro jede na 100% ale ktery konkretne tab to je nevim...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KALTY:
    zjisti jakou proxy detekuje FF a nastavi si ji rucne...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Špatně sem to uvedl, pochopitelně v 11.50 mě irituje, že dialog pro zadání master hesla nemá focus v políčku pro to master heslo, a předchozí verze měla.
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEITHHSTER: No, ještě je tu možnost, že opravdu neukončíš Operu korektně. Ty ji sice zavřeš křížkem nebo tak a okno zmizí, ale ona ještě může pár sekund běžet a čistit si cache (běží proces). Na Windows bys ji tedy teoreticky mohl shodit, pokud bys vynutil restart/vypnutí PC.
    OTZ
    OTZ --- ---
    taky máte problémy s http://bandcamp.com (třeba abych moh pustit track, musim pokaždý obnovit, nebo mi zaboha nejde uploadovat track, to sem musel řešit přes chrome), nebo to dělá jenom mě? může to bejt starym flashem (v10.3 r181), opera v11.10/2092, win XP sp3
    KALTY
    KALTY --- ---
    ahoj, to sem rád že je tu taková diskuze.
    Mám operu již nejméně 5 let ( doma ) a nemůžu na ní dopustit.
    Bohužel v práci používám už dost dlouho Firefox protože se mi v portable Opera neda nastavit auto-detect proxy. V Opeře tahle možnost není, nebo jí nemůžu najít. Přitom Portable FF to šlape hned od začátku.
    FireFox nemám rád ale musím to přetrpět...
    nějaká rada?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TROFOZOIT: oks , zkusim to .)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEITHHSTER: Pokud to není nekorektním ukončením, pak první pomoc při problémech je zkusit nový profil (starý adresář přejmenovat, Opera si vytvoří nový) a zjistit jestli to dělá i v něm. Pokud ne, tak za to může něco v nastaveních.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TROFOZOIT: je to furt ted sem to zkusil . stává se mi to často , je pravda že někdy to jde , ale spíš né než jo .. nevim co dělám špatně ..
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEITHHSTER: Pokaždý to spustí startup dialog, i když máš nastavený spustit Speed dial? A zkoušel jsi to třeba zkusmo nastavit a zavřít, chvíli počkat a zase otevřít několikrát po sobě nebo se ti prostě stává, že jeden den ukončíš a druhý den máš Startup dialog?
    Důvod pro spouštění startup dialogu může být i nekorektní ukončení Opery.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj už mi silně dochází trpělivost s timhle rádoby prohlížečem ..

    mám v nastavení uloženo že se pokaždý má zapnout s rychlym přistupem a co myslíte ? ANI PRD pokazdy se me to pta nebo ani to ne , už me to stve .

    nevíte co s tím ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja mam verzi 11.11 a kdyz kliknu na aktualizaci tak mi to rekne ze mam aktualni verzi... Tak nevim ... :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, na jiném počítači mi Opera 10.50 problém se session (že ji na jedno spuštění zapomněl a vůbec si vytvořil jiný profil na nesmyslné cestě) neemergoval.

    Ale otravuje mě, že pro první použití Wandu (a tedy pro zadání master hesla) nemá políčko focus, takže automaticky začnu psát master heslo, a ono nic, musím tam nejprve kliknout (možná i tab pomůže).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MVEK: to ani nechci zkouset, proste zatim zustavam u 10.11, nez me nasere a prejdu na chrome :0
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADMIX: A nepomohlo by zkusit ta uživatelská CSS? Nastavit tam textu barvu... Ale nikdy jsem to nezkoušel, takže ani netuším, jestli to pak znamená, že vždy budeš mít třeba černý text, takže se stane opak, že budeš mít černý text a černé pozadí...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Introducing Opera “Wahoo”
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/07/07/introducing-opera-wahoo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E2E4: ten vestaveny, proste pridej facebook.com a fb.com do block listu, jako to mam ja, a hotovo :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jakej je nejlepší adblock / facebook connect block?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam