• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TROFOZOIT: oks , zkusim to .)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEITHHSTER: Pokud to není nekorektním ukončením, pak první pomoc při problémech je zkusit nový profil (starý adresář přejmenovat, Opera si vytvoří nový) a zjistit jestli to dělá i v něm. Pokud ne, tak za to může něco v nastaveních.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    TROFOZOIT: je to furt ted sem to zkusil . stává se mi to často , je pravda že někdy to jde , ale spíš né než jo .. nevim co dělám špatně ..
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KEITHHSTER: Pokaždý to spustí startup dialog, i když máš nastavený spustit Speed dial? A zkoušel jsi to třeba zkusmo nastavit a zavřít, chvíli počkat a zase otevřít několikrát po sobě nebo se ti prostě stává, že jeden den ukončíš a druhý den máš Startup dialog?
    Důvod pro spouštění startup dialogu může být i nekorektní ukončení Opery.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj už mi silně dochází trpělivost s timhle rádoby prohlížečem ..

    mám v nastavení uloženo že se pokaždý má zapnout s rychlym přistupem a co myslíte ? ANI PRD pokazdy se me to pta nebo ani to ne , už me to stve .

    nevíte co s tím ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ja mam verzi 11.11 a kdyz kliknu na aktualizaci tak mi to rekne ze mam aktualni verzi... Tak nevim ... :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, na jiném počítači mi Opera 10.50 problém se session (že ji na jedno spuštění zapomněl a vůbec si vytvořil jiný profil na nesmyslné cestě) neemergoval.

    Ale otravuje mě, že pro první použití Wandu (a tedy pro zadání master hesla) nemá políčko focus, takže automaticky začnu psát master heslo, a ono nic, musím tam nejprve kliknout (možná i tab pomůže).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MVEK: to ani nechci zkouset, proste zatim zustavam u 10.11, nez me nasere a prejdu na chrome :0
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADMIX: A nepomohlo by zkusit ta uživatelská CSS? Nastavit tam textu barvu... Ale nikdy jsem to nezkoušel, takže ani netuším, jestli to pak znamená, že vždy budeš mít třeba černý text, takže se stane opak, že budeš mít černý text a černé pozadí...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Introducing Opera “Wahoo”
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/07/07/introducing-opera-wahoo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    E2E4: ten vestaveny, proste pridej facebook.com a fb.com do block listu, jako to mam ja, a hotovo :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jakej je nejlepší adblock / facebook connect block?
    OTZ
    OTZ --- ---
    pořád mám 11.10 build 2092, aktualizovat se trochu bojím, mám důvod?:)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    jo a možná ještě toto, ale nevim, zkoušim:
    http://my-beta.opera.com/community/customize/skins/info/?id=11192
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    WOODMAKER: možná tuto?
    My Opera - Opera Skins by Ant
    http://my-beta.opera.com/community/customize/skins/info/?id=11242
    zkoušel sem vyexportovat stadard skin ze svej 11.11, ale nějak se nepoštěstilo. maximálně sem ho zduplikoval :))
    LUDO
    LUDO --- ---
    ADMIX: nevermind
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    hola hej ve spolek, mám Operu v 11.50 a rád bych se vrátil ke skinu 11.11, kde tlačítko + vypadá jako panel, šipky jsou v rámečcích a tak dále. Je tu nějaká možnost staršího skinu? Dík
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUDO: wait, what? :) rpm na systemech s rpm, deb na debian-based
    LUDO
    LUDO --- ---
    tak sa informacne opytam takto *.rpm alebo *.deb

    co robi problem?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PROCKOOP: jj, ja z vizualnich duvodu pouzivam cerne pozadi s bilym pismem, starsi opery to proste ignorovaly a jely si svuj skin, novejsi si CAST preberou ze systemu a jeto v prdeli :(
    pozoruju to vlastne celou 11.x verzi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam