• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    WRONSKI: nechápu, že tohle ještě nějak neopravili. Mám operu rád, ale jestli nechci mít zpomalený systém, musím ji co dvě hodiny restartovat, aby se mi uvolnila paměť. I když v ní vypnu všechny taby, tak zabranou paměť procesem v task manageru to neuvolní ani o kousek. Pomůže jedině exit :(
    E42
    E42 --- ---
    MVEK: Google Reader běží velmi svižně a komfort je naprosto nesrovnatelnej, zvlášť když ho chceš používat třeba i v mobilu. Věř mi, používal jsem oboje.
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Což o to, třeba já o Google Readeru uvažuji, ale nemiluji web apps kvůli jisté pomalejší reakci a prostě menšímu komfortu.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: huh tak uz to zmizlo.. zajimave... stacil restart a je to fuc... :-o
    KLA
    KLA --- ---
    THESTOUPA: díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    kde? co? jak? - printscreen pls...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KLA: tak google rika, ze by to z opery melo jit exportovat a treba do google reader importovat. viz. napr. http://groups.google.com/group/google-reader-howdoi/browse_thread/thread/f06d9e926910a08b/264f186f71cfaae9
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: hh fake mozna ale pobavilo to :-D

    Btw... co to je kura za novinku... misto sipky "zpet" tady mam nejakej tab... but sem si toho vsiml az ted nebo to tady bylo stale... pekne me to zaclo iritovat... :-D
    (Jestli se nepletu tak mam obyc default skin)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    SLUPKA: Stačí se podívat na zdroj: http://www.aptiquant.com/ AptiQuant was set up in late July 2011 by comparison shopping website AtCheap.com, in order to launch a fake “study” called “Intelligent Quotient and Browser Usage.” The study claimed that people using Internet Explorer have a below than average IQ score. The study took the IT world by storm. The main purpose behind this hoax was to create awareness about the incompatibilities of IE6, and not to insult or hurt anyone.
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOC256: Od uživatelů internet explorer? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    taky uz vysel clanek ze toto je FAKE! :)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Studie: pokud používáte Internet Explorer, máte nižší IQ - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/studie-pokud-pouzivate-internet-explorer-mate-nizsi-iq/sc-4-a-158189/default.aspx

    potesilo :)
    KLA
    KLA --- ---
    jenže já už v tý opeře mám naházený tak dvě stovky odkazů a strašně se mi to nechce předělávat :(
    E42
    E42 --- ---
    LUDO: Pokud někdo nemá pro preferenci Opera RSS nějakej zásadní důvod, doporučuju Google Reader anytime, je to fakt nebe a dudy. V Opeře jsem s využíváním RSS začínal, ale teprve s přechodem na GR to pro mě začalo mít opravdu smysl.
    LUDO
    LUDO --- ---
    KLA: ako synchronizacia RSS a Atom kanalov?
    Pokial nepridaju podporu RSS do Opera Link napada ma len zacat pouzivat Google Reader
    KLA
    KLA --- ---
    Dotaz
    Používám operu na dvou počítačích
    Na obou používám RSS a mám v tom strašnej bordel.Dalo by setonějak sjednotit?
    díky
    SYKES
    SYKES --- ---
    On Demand Plugin - by měl být plugin blokující v Gmailu přikládání více souborů najednou a zobrazování průběhu nahrávání. Umíte s tím někdo zacházer? Mě Opera fakt zlobí, že to neumí... a pro upload více souborů se přepínat do Chromu mě také nebere... Předem dík za tipy :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    ARKIN: hm, tak ja mam 1.4 a nefunguje. Paradny update... :-/
    LUDO
    LUDO --- ---
    funguje vam extension zo zahlavia Google Images Direct?
    WKILLA
    WKILLA --- ---
    TOMAS3333: Díky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam