• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ADAM
    ADAM --- ---
    TOMAS3333: asi jsem to blbě formuloval. já VÍM, že to tam ten podpis nedává. poslat email sám sobě jsem už zkoušel :-)


    potřebuju vyřešit to, aby tam podpis opera dávala...

    - je to dlouhodobá záležitost, už se na to snažím přijít několik let :-)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ADAM: skus si poslat mail sam sebe a uvidis
    ADAM
    ADAM --- ---
    prosím vás. umí opera v "quick reply" emailu vložit podpis? 

    mám v podpisu emailu docela důležité informace a zároveň velmi často využívám "quick reply".
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    KEITHHSTER: já myslel že to je třeba připojením , ale já mám 70-100mbit optiku..tak nevim no
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEITHHSTER: vcera som sa takto isto nebol schopny odhlasit :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KEITHHSTER: semtam se mi to stane, nemusim se nikam ani prihlasovat... :-D nastesti ne casto... :o)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    lol no tak zas dobrý den ....

    stává se vám někomu tohle ?

    když se někam přihlašuju .. už mě to ......)))

    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Mě na tom nejvíc sere to, že když mi Opera zacpe RAM, tak se začne swapovat, a dokud se to nepřekydá, tak je lag.
    Vzhledem k tomu, že mám starší PC, běžně nereaguje několik vteřin.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    hele ať si to bere při prohlížení, ale když ty taby pozavírám, tak by to měla časem uvolnit. Tak mi to furt narůstá a narůstá až se s tím pomalu nedá dělat. Paměti mám dost, ale v práci mi ji žere spousta jinejch procesů.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: vzhladom na to, ako sa teraz robi "HTML"... tak tych 600 je mozno aj v kombinacii s "modernymi technologiami (citaj skurveny flash)" tak primerane :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ale 600MB pro prohlizec? Kdyz i Word si nad vetsim dokumentem vezme v radu desitky MB :)

    Mi to nevadi ja mam pameti dosta le je to darda
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    sak pamat je na to aby sa zaplnala, ne? ak by sa pamat nemala vyuzivat, preco by ju vymysleli? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MARTIK:
    Hmm... nevim kde se ta pamet pouziva ale pravdou je ze mi Opera drzi bezne 600MB. nastesti RAMky mam dost... :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    WRONSKI: nechápu, že tohle ještě nějak neopravili. Mám operu rád, ale jestli nechci mít zpomalený systém, musím ji co dvě hodiny restartovat, aby se mi uvolnila paměť. I když v ní vypnu všechny taby, tak zabranou paměť procesem v task manageru to neuvolní ani o kousek. Pomůže jedině exit :(
    E42
    E42 --- ---
    MVEK: Google Reader běží velmi svižně a komfort je naprosto nesrovnatelnej, zvlášť když ho chceš používat třeba i v mobilu. Věř mi, používal jsem oboje.
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Což o to, třeba já o Google Readeru uvažuji, ale nemiluji web apps kvůli jisté pomalejší reakci a prostě menšímu komfortu.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: huh tak uz to zmizlo.. zajimave... stacil restart a je to fuc... :-o
    KLA
    KLA --- ---
    THESTOUPA: díky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    kde? co? jak? - printscreen pls...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    KLA: tak google rika, ze by to z opery melo jit exportovat a treba do google reader importovat. viz. napr. http://groups.google.com/group/google-reader-howdoi/browse_thread/thread/f06d9e926910a08b/264f186f71cfaae9
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: hh fake mozna ale pobavilo to :-D

    Btw... co to je kura za novinku... misto sipky "zpet" tady mam nejakej tab... but sem si toho vsiml az ted nebo to tady bylo stale... pekne me to zaclo iritovat... :-D
    (Jestli se nepletu tak mam obyc default skin)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam