• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HNIZDO:
    ohledne MHT nevim ale asi bych zkusil hledat drobne rozdily... predpokladam ze google mlci :(
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOC256: Nojo, ale co mam delat s cistym profilem, nakopnout si ho? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HNIZDO:
    taky jsem to spise tipoval takto ;-)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOC256: Dobry postreh, ta co nefunguje je cista instalace. Cekal bych, ze to bude naopak.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HNIZDO:
    jakou maji historii? neni treba jedna upgradovana postupne nekdy od verze 7 ;-) a druha treba cista instalace? stalo se mi ze postupnou reinstalaci se mi chovala Op jinak nez cista instalace...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MVEK: Vsechno je to z Opery, i kdyz z ruznych verzi. Co mne ale prekvapuje, ze jedna 11.50ka to otevre jakoby se nechumelilo, a ta druha 11.50ka ne :/
    MVEK
    MVEK --- ---
    HNIZDO: To se mi sice už taky stalo, ale s různými archivy, jeden nebyl z Opery, a tak jsem zjistil, že mht je dost závislý na původní aplikaci.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Dva kompy, na obou win7/64, na obou Opera 11.50.
    Na jednom se archiv .mht otevre normalne, na tom druhem se zobrazi rozsypany kod.
    Mystika.
    Nejaky napad?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: na to mam figel; ctrl + w :) [a ano, pouzivam ho].
    MVEK
    MVEK --- ---
    BURYAN1: Vůbec přihlásit, nebo jen přes správce hesel? Tedy ručně zadat heslo a jméno jde?
    MVEK
    MVEK --- ---
    PROCKOOP: Já můžu, ale přesto se toho nevzdám. Občas u předoplňkovaných stránek (hlavně různé propagační, soutěže, filmové apod., kde je to samý flash, někdy i doplňky pohybované JS apod. jako sníh) se mi překrývají ty ikonky pro spuštění obsahu, a mám tak problém něco shodit. Nebo mi vyskočí reklama flashová, právě jako ten symbol, a nemohu se za něj dostat pro stránku, takže stejně musím reklamu povolit, abych ji pak jejím křížkem zavřel.

    Nebo na tohle máš fígly?
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    Ahoj,nevíte někdo čím to může být,když se nemůžu příhlasit z Opery na Seznam?Z Exploreru v pohodě,smazal jsem cokies a pořád to nejde.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - Opera 11.51 (Swordfish) Release Candidate 1
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2011/08/23/opera-11-51-release-candidate-1-swordfish-update
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ZUZU: používám "Povolit zásuvné moduly jen na vyžádání" a nemůžu si stěžovat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUZU:
    Ja uz si na zive.cz a na novinky.cz zakazal doplnek flash... tam to je casto reklamou preflashovano a chovalo se to presne jak pises...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ZUZU: Též se mi to děje a i na jiných stránkách.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    ZUZU: taky nefunguju
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ....jo a jinak k tý rychlosti/paměti. s flashem mám obecně problém - občas je v nějakym tabu otevřená nějaká stránka s nějakou flashovou reklamou a začne žrát 100 procent cpu a opera pomalu nejde ani zavřít. to je zlo.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    všim jsem si, že v opeře mi nefungujou všechny flashový infografiky na aktualne.cz například tohle: http://aktualne.centrum.cz/grafika/2011/08/08/grafika-kompletni-seznam-jaky-majetek-priznali-pos/ (po kliknutí na poslance už nejde s obsahem scrollovat, ani to zavřít atd.). ve ff to funguje jak má.
    je to jen mojí operou nebo vám to taky nejede?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    CIZIN: parada dik... presne neco takoveho sem potreboval :)

    Ostatnim tez dik za rady :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam