• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: trpi tim vic lidi... ale co jsme to tak ruzne zjistovali po nejakych forech tak nejakej "inteligent" rekl ze to neni mozne a basta... :-D a ze chyba musi bejt nekde jinde...

    Asi tyden z5 me to zablokovalo jen blbym prohlizenim skolniho webu bo tam meli nejakej zasek... a jak to furt loadovalo tak jsem to zase prekrocil... :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    a zkousel ses poptat jinych kolejistu nebo spravcu? Nebo jsi sam ze stovek studentu ktery tim trpi :o) ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    hodina je dost no :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: na hodinu me to zabanuje... :-D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    pak to musis jeste doma stihnout zapnout ;-)

    Pripadne kdyz to zapnes na koleji... to te nejak zabanuje nebo jen na 30sec mas nejaky utrum ci tak neco ?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: no... 1x tydne kdyz odjedu na vikend domu tak to uplne vypinam... ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    Tak tak casto nerestartuj... Ja mam operu zaplou porad a rastartuji jen kdyz to vyzaduji aktualizace... zbytek resim rezimem spanku.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: mno to nevim na jakem casovem useku... pruser je ze semtam se to asi pretizi :( omezil jsem ty pocty na polovinu tak uvidim co z toho bude... :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    300 v jakem casovem useku? kolej bude asi na cesnetu takze kazdy par kilovy soubor bude vyrizen okamzite... tzn ze treba do 2sec zvladnes 16*MOC pripojeni :)

    Mi to delalo v galerce na strankach kde jsem mel 300 nahledu a server si myslel ze jsem nejaky hacker ci co :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HADIAK: tj, ale tak nam by to meli blokovat nejak od 300 pripojeni... :o) snizim na polovinu a uvidim...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TRIPLT: 16/64 su defaultne hodnoty. pisal som NIZKE cislo :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: Hmm, mě to taky nefunguje. Ještě jsem našla návod na tlačítko. Ale taky jsem nezkoušela.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TROFOZOIT: Mam takovy pocit ze to vubec nefunguje... stejne se vetsina baru reloadla i pres to ze jsem to zbesile chtel zastavit...

    Kdyby byla nejaka jina moznost v nastaveni opery byl bych radsi :)))
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HADIAK: To nastaveno prave mam na 16/64 a stejne mi to napise treba ze jsem mel 900 pripojeni... je to nejake divne... :(

    TROFOZOIT: zkusim... to mi v podstate az tak nevadi ze bude treba to reloadovat, o to mi v podstate slo :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: To nevím, nicméně existuje extenze, která umožní na klávesovou zkratku zastavit načítání všech tabů. Ale asi bys pak musel každej jednotlivě reloadnout.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TRIPLT: skus si v preferenkiach > advanced nastavit pocet max total connection na dake nizke cislo.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdravim, potreboval bych poradit jestli nekde lze nastavit aby se pri zapnuti opery nacitali otevrene taby az po rozkliknuti daneho tabu.
    Duvodem je kolejni net na kterem kdyz se mi otevre najednou 20 stranek tak ten posahanej system co to chrani si mysli ze sem prekrocil nejakej pocet pripojeni... fakt na palici tohle... :X
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: jo, tak slečně vadilo, že jedu pod novým GTK, takže do souboru /etc/operaprefs_default.ini napsat:
    [File Selector]
    Dialog Toolkit=4


    pak jsem našel ještě tohle:
    opera:config#FileSelector|DialogToolkit
    jako adresu, ale Nyx na to "JavaScript je zakázaný!: (href)", tak ^c ^v ...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    čau, Opera mi na Archu padá asi tak často, jako když padají zralý jabka. Zásuvné moduly mám vypnuté, unite vypnuté, turbo vypnuté, akorát Opera Link jede. Dělá mi to na obou počítačích (jeden je 32bit, druhej 64bit) a dělá to jenom tak z ničeho nic (i když mám Operu někde vzadu) a taky když Operu vypínám.

    Jdu se nasnídat a pak budu googlit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: hmm skus daco ako Pandora Recovery...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Najednou plně nefunguje blokování pluginů na vyžádání (kliknutí na to šedé kolekčo s play).

    Třeba na příšerném novém webu Hollandia Clubu (jogurt) se mi nanatáhl jen jeden rámeček v pravém sloupečku, jinak vše a je to přitom Flash.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam