• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    INSECTTRIBE: nezda, u mna stale rovnako ako v starsej verzii
    MVEK
    MVEK --- ---
    INSECTTRIBE: Nevím, já používám jen jednu, která používá tah (nový tab, zatímco zpět a vpřed tah nepoužívají), a tam asi nezdá.
    INSECTTRIBE
    INSECTTRIBE --- ---
    nezda se vam, ze po aktualizaci se mnohem hure delaji zkratky myssi ? Nejak se mi to ted spatne ovlada
    MVEK
    MVEK --- ---
    Hm, tak mně spíš zablbla 11.52, stáhl jsem aktualizaci, ale nechal na později, a tak jsem si chvíli už myslel, že mám poslední, a pěkně mi zablbla, že zatuhla, ale přitom přes kontextové menu šly zavřít okna, ale celá Opera ne. Ale po náběhu prostě nahodila instalaci nové verze, a už jede i to, co předtím zlobilo (YouTube video vložené ve stránce).
    MVEK
    MVEK --- ---
    WOODMAKER: Tak pokud by ti to vadilo (já nevím, málo to používám, ale je fakt, že se mi taky zdá, že po vyvolání to dřív zůstalo, a tak "find next" je větší otrava), tak si můžeš Find in page dát od vyhledávačů.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PROCKOOP:
    zkus cistou instalaci.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    HADIAK: ale jistě, většinou to funguje, ale občas to prostě padá. mimochodem od tej doby co sem si tam dal 11.52 to ještě nespadlo. možná je to jenom na macu
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    NECROMAN: Tohle me sere neskutecne...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PROCKOOP: to bude daco lokalne... par obrazkov uz som ulozil a zatial mi teda opera nespadla :)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    teda ale od novej verze mi ten prohlížeč padá fest. dneska už 4x nebo 5x... dřív to dělalo občas na youtube po přidání videa do oblíbenejch, což opravili, teď chci uložit obrázek, nebo ho jenom zobrazit a spadne to... asi se vrátim na starou verzi a počkám na 12
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: typicke, hledam "forum.matfyz.info", coz mam v bookmarcich
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    jo na to jsme si snad uz stezoval davno ze to dela nejak presne naopak nez by mi velela logika :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: pravda, casto mi prijde, ze ty vyrazi radi odspoda od nejvice odpovidajicich
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER:
    ja ho vyvolavam "." :) a taky se mi schovava... on je duvod aby tam bylo zobrazeno porad? to me treba na FF strasne sralo. prislo mi to jako zbytecny klik navic...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MACHALIK: aby si nemal komp zasrany virusmi... preto :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Přitom Show Searches In Addressfield Autocompletion mám v preferences zapnutý.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Hm, proč já vždycky upgraduju.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    furt se mi schovává hledací políčko, ať už ho vyvolám /, nebo CTRL-F. Asi fíčura, že?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PROCKOOP:
    nezrusili :) dokonce to jde i bez toho g a co vim tak to slo. jen to delalo obcas problem pokud to byl nejaky specialnejsi text

    MACHALIK:
    ja zapamatovani nikdy moc neresit tak tady neporadim
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    PROCKOOP: Nezrušili, ty vyhledávače mám všechny stále nahákovaný a funkční (beztak se jedná jen o přeposlání stringu do adresy), akorát mi nejede to zapamatování.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam