• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    KOC256:
    nejsem si jist ze to nejak pomuze ale mi to uz v novych verzich fungovalo OK...

    [ KOC256 @ Opera - Fast and Sexy browser ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ona nejak funguje. musi se akorat neco upravit. tu se o tom urcite psalo bo jsem to taky resil...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: kedze uz asi tak 2~3 verzie nefunguje autoreload, tak som od toho upustil...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem ted byl par dnu na EDGE pripojeni a zdalo se mi jakoby byla zapnuta sluzba OPERA TURBO. Ale mam ji natvrdo vypnutou... zdalo se mi to proto, ze kdyz jsem treba v MAPY.CZ najel na nejakou ikonu tak mi to napsalo ze obrazek v lepsi kvalite nahraju pomoci Shift+A a pomoci Shift+M (tusim) nahraju vsechny obrazky v lepsi kvalite...

    nebo to je nejaka funkce TMO? Nevite? Je to jen orientacne. doufam ze na tomto netu nebudu muset dalsich par mesicu fungovat :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemate nekdo s verzi 11.60 problemy na strance Twitteru? Od te nove verze mi tam nefunguje oznacovani textu pri psani prispevku pomoci tazeni kurzoru mysi, nebo oznaceni slova pomoci dvojkliku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    pouzivate nekdo toto pocasi ve speeddial?

    http://speeddial.operacesky.net/weather.php?lang=cs&area=Ostrava&top=100

    vcera mi prestalo fungovat...
    MVEK
    MVEK --- ---
    THE_BALROG: Čehó?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Kurnik, v Opeře 11.60 1185 mi nejde dávat neanonymní minus. po kliknutí na potvrzující text se nic nestane :(
    MVEK
    MVEK --- ---
    Huh, vyskočila na mě překopaná čtečka RSS (asi v rámci Opera Mail, který nepoužívám). Dlouho jsem se do RSS zpráv nepodíval.-), takže to může už být třeba dvě verze.
    LUDO
    LUDO --- ---
    GREAT_R: len miesta na monitore malo
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    tabů není nikdy dost...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: Dokud se v tom vyznáš, tak je to v pohodě ,)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V paměti to má asi 2GB.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Myslíte že to je moc tabů? :)

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MVEK: ajo, dík
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    MVEK: pro tomám jako alias v české verzi Opery:

    &Najít na stránce

    a zkratku "f".
    MVEK
    MVEK --- ---
    WOODMAKER: S nějakou verzí se mi v novém profilu objevilo hledání ve stránce jako možnost vyhledávače, vedle Google, Wikipedie apod. Nevím ale teda přesně, jak to tam dostat zpátky, já si to odstranil, protože jich tam má dost vlasntích, tak chci mít ten seznam co nejkratší.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MVEK: find in page dat do vyhledávačů? O co jde?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOC256: no jasně, když klikám na "další" a ono se při klikání schovává, jakoby se mu to nelíbilo, že na to klikám ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nejlepsi doplnek ktery pro operu byl a oni ho odstranili :(

    https://addons.opera.com/addons/extensions/details/image-preview-popup/

    Stahl jsem nejakou radoby nahradu ale je to strasna mrdka...
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: Dané fórum nepovoluje ani font, a tak každý správce místnosti to řeší různě, když něco chce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam