• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Tak v tom případě bys mohl poradit CERMINKovi 21:20:28 4.1.), jak IMAP rozchodit:-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELESDY: jinak pokud ma clovek schranku namapovanou pres IMAP, tak ani zalohovat nepotrebuje, proste si na novem uctu opet pripoji ten svuj inbox a bude tam mit vse, az na odeslane dopisy teda, nebo mozna i ty tam budou.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Či ještě více polopaticky... Patřičné složky z toho About zkopírovat tam, kde budou podle About na novém počítači (nemusí to teoreticky být stejná cesta). Na tom novém to prostě vše přepsat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: ehm. a potom to treba okopirovat.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj. Už jsem to sem psal, ale zůstalo to bez reakce. Existuje nějaká možnost, jak k e-mailu na hotmail přistupovat v opeře přes imap server? Dost mě ta pop3 sere, protože si přečtu e-mail, smažu ho atp. a v mobilu mi pořád svítí nepřečtený a nemám pak přehled...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: do riadku s adresou daj opera:about a tam mas Mail directory. (a aj ine uzitocne..)
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    MVEK: no právě sem na to koukal i v chromu a tam to jelo, ale teď už to de i na opeře, takže cajk
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Aha to byl download progress nove verze takze to ani nebyla 11,60 :o)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mozes ukazat screen? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já si dneska na čisté instalaci na jiném PC všiml super download progress panelu v zápatí... ten na svém starém profilu nemám :o) asi si zase udělám čistou instalaci a přenesu si jen WANDY...
    MVEK
    MVEK --- ---
    PROCKOOP: To asi jo, ale zas na druhou stranu možná zas mění něco v designu, tak se to zavádí postupně různým lidem. Někdo totiž něco před Silvestrem psal, že se při likování ozve zvuk.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    +ode dneška mám totálně rozdrcenej facebook, sem sám?
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Potvrzuji, taky mi obojí zlobí, akorát jsem si toho sám nevšiml, protože tam píšu výjimečně, tak jsem asi nic zatím neoznačoval.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    je to mozne; ja som si zapol na ploche widget a v opere uz to neriesim :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    KOC256:
    nejsem si jist ze to nejak pomuze ale mi to uz v novych verzich fungovalo OK...

    [ KOC256 @ Opera - Fast and Sexy browser ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ona nejak funguje. musi se akorat neco upravit. tu se o tom urcite psalo bo jsem to taky resil...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: kedze uz asi tak 2~3 verzie nefunguje autoreload, tak som od toho upustil...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jsem ted byl par dnu na EDGE pripojeni a zdalo se mi jakoby byla zapnuta sluzba OPERA TURBO. Ale mam ji natvrdo vypnutou... zdalo se mi to proto, ze kdyz jsem treba v MAPY.CZ najel na nejakou ikonu tak mi to napsalo ze obrazek v lepsi kvalite nahraju pomoci Shift+A a pomoci Shift+M (tusim) nahraju vsechny obrazky v lepsi kvalite...

    nebo to je nejaka funkce TMO? Nevite? Je to jen orientacne. doufam ze na tomto netu nebudu muset dalsich par mesicu fungovat :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemate nekdo s verzi 11.60 problemy na strance Twitteru? Od te nove verze mi tam nefunguje oznacovani textu pri psani prispevku pomoci tazeni kurzoru mysi, nebo oznaceni slova pomoci dvojkliku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    pouzivate nekdo toto pocasi ve speeddial?

    http://speeddial.operacesky.net/weather.php?lang=cs&area=Ostrava&top=100

    vcera mi prestalo fungovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam